godz.16.00  MUKS 1811 Unia Tarnów  - KS Start Meble Dobrodzień

godz.12.00  Korona Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

03.02.2019

godz.???? MKS Gorlice -   MUKS 1811 Unia Tarnów

Chłopcy wygrywają wysoko z Cracovią

Po raz kolejny bardzo dobry mecz na swoim koncie zanotowała najmłodsza drużyna MUKSu. W miniona niedzielę rozegrała ona spotkanie z zespołem KS CRACOVIA 1906 Kraków. Pierwszą kwartę spotkania nasi zawodnicy wygrali 8 punktami. W kolejnej swoją przewagę powiększyli do ponad 20 punktów. W drugiej połowie nie zwolnili tempa i do wyniku dołożyli drugie tyle, co ostatecznie pozwoliło im zakończyć mecz wysoką wygraną 95: 50. Na pochwałę zasługuje bardzo dobra gra całego zespołu, a w szczególności Mateusza Baziaka (28 pkt) i Wojciecha Gancarza (26 pkt).

MUKS „1811” UNIA Tarnów - KS CRACOVIA 1906 Kraków – 95:50 – (19:11|24:10|20:14|32:15)
MUKS: Baziak 28, Gancarz 26, Sikora 6, Kocan 6, Krukar 6, Kawa 6, Ochwat 4, Kubaka 4, Nowakowski 4, Maziarz 3, Badełek 2