turniej półfinałowy U 16  Mińsk Mazowiecki

turniej ćwierćfinałowy U 14 Sieraków

21.04.2018

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów  - UKS Regis Wieliczka

Wygrana seniorów po dogrywce

Po miesięcznej przerwie na parkiety powrócili Nasi seniorzy, którzy podobnie jak ich młodsi koledzy rozgrywali swój pojedynek z UKS Regis Wieliczka. Początek należał do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 8:2. Skuteczniejsza gra w pozostałej części tej kwarty pozwoliła odrobić straty i po 10 minutach prowadziliśmy 23:20. Druga kwarta to w dalszym ciągu walka na parkiecie w 4 minucie tej części meczu ponownie gospodarze obejmują prowadzenie 28:25, jednak końcówka ponownie należy do Naszego zespołu, który po 20 minutach prowadził 44:35. W trzeciej kwarcie zwiększamy swoje prowadzenie o jedno "oczko" i przed ostatnia kwartą prowadzimy 63:53. Ostatnie 10 minut to lepsza gra zespołu gospodarzy, którzy n3 minuty przed końcem doprowadzają do remisu po 71. Na minutę przed końcem spotkania Nasz zespół prowadził 78:73, i chwila dekoncentracji i pozwalamy gospodarzom doprowadzić do remisu po 78 po 40 minutach gry. W dogrywce dzięki skutecznej grze Jacka Sulowskiego, który rzucił w niej 10 punktów ( a w całym meczu 40 ), wygrywamy 90:85.

UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów 85 : 90
(20:23, 15:21, 18:19, 25:15, d: 7:12)
MUKS: Bogusz 4, Zaczkiewicz Paweł 2, Półtorak 0, Niepsuj 0, Badełek 2 NIemczura 7, Piska 14, Łazarz 4, Sulowski 40, Kasperzec 0, Skowron 18