godz.11.00  MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS UJK Kielce

16.12.2018

godz.13.00 AZS UJK KIelce MUKS 1811 Unia Tarnów

Wygrana seniorów po dogrywce

Po miesięcznej przerwie na parkiety powrócili Nasi seniorzy, którzy podobnie jak ich młodsi koledzy rozgrywali swój pojedynek z UKS Regis Wieliczka. Początek należał do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 8:2. Skuteczniejsza gra w pozostałej części tej kwarty pozwoliła odrobić straty i po 10 minutach prowadziliśmy 23:20. Druga kwarta to w dalszym ciągu walka na parkiecie w 4 minucie tej części meczu ponownie gospodarze obejmują prowadzenie 28:25, jednak końcówka ponownie należy do Naszego zespołu, który po 20 minutach prowadził 44:35. W trzeciej kwarcie zwiększamy swoje prowadzenie o jedno "oczko" i przed ostatnia kwartą prowadzimy 63:53. Ostatnie 10 minut to lepsza gra zespołu gospodarzy, którzy n3 minuty przed końcem doprowadzają do remisu po 71. Na minutę przed końcem spotkania Nasz zespół prowadził 78:73, i chwila dekoncentracji i pozwalamy gospodarzom doprowadzić do remisu po 78 po 40 minutach gry. W dogrywce dzięki skutecznej grze Jacka Sulowskiego, który rzucił w niej 10 punktów ( a w całym meczu 40 ), wygrywamy 90:85.

UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów 85 : 90
(20:23, 15:21, 18:19, 25:15, d: 7:12)
MUKS: Bogusz 4, Zaczkiewicz Paweł 2, Półtorak 0, Niepsuj 0, Badełek 2 NIemczura 7, Piska 14, Łazarz 4, Sulowski 40, Kasperzec 0, Skowron 18