3 LM

koniec sezonu

Minimalna wygrana "chłopców" w Krakowie

W dniu dzisiejszym nasza drużyna chłopców rozgrywała swój kolejny mecz z Wisłą Kraków. Mecz od samego początku był bardzo zacięty żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć większej przewagi po pierwszych 10 minutach Wisła prowadziła 18:15. Druga kwarta była podobna do pierwszej gra kosz za kosz i na przerwę obie drużyny schodzą przy wyniku remisowym po 32. Początek trzeciej kwarty lepiej rozpoczęła Nasza drużyna 5 punktów zdobytych z rzędu pozwoliła odskoczyć na 5 punktów i ta przewaga utrzymywała się praktycznie przez całą kwartę a po 30 minutach gry na tablicy widniał wynik 51:47. Czwarta kwarta to to skuteczniejsza gra Naszego zespołu, który po 6 minutach gry prowadził 62:52. Na dwie minuty przed końcem meczu na tablicy widnieje wynik 66:55, chwila rozkojarzenia i proste błędy sprawiają, że na 35 sekund do końca gospodarze doprowadzają do remisu po 66. Ostatnie pół minuty to skuteczna akcja w ataku i 2 punkty dla Naszego zespołu, obroniona akcja i przechwyt z Naszej strony i dwa niecelne wolne oraz skuteczna obrona zakończona przechwytem dzięki czemu mamy 4 wygraną w lidze.

TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów 66:68 ( 18:15, 14:17, 15:19, 19:17 )
MUKS: Gancarz 4, Kocan 0, Opioła 16, Tabor 0, Gołąb 7, Skrzypek 4, Banach 6, Wróbel 20, Styrkowiec 11, Łuszcz 0