godz.11.00  AZS UJK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów

16.12.2018

godz.13.00 AZS UJK KIelce MUKS 1811 Unia Tarnów

Katastrofalne pierwsze 10 minut ....

O pierwszych 10 minutach wczorajszego meczu nasza drużyna powinna jak najszybciej zapomnieć katastrofalna skuteczność i słaba gra w obronie spowodowała że na tablicy widniał wynik 22:1 !!!! dla gospodarzy. Nasza drużyna lepiej zaczęła grać od drugiej kwarty ale do przerwy w dalszym ciągu utrzymywała się 20 punktowa przewaga Kadeta 37:17. W trzeciej kwarcie nasi koszykarze w dalszym ciągu walczyli i starali się zniwelować niekorzystny wynik w 29 minucie meczu zmniejszyli przewagę gospodarzy do zaledwie 7 punktów 45:38 jednak chwila dekoncentracji i niecelne wolne ( w całym spotkaniu 19:42 ) spowodował ze gospodarze po 30 minutach prowadzili 50: 39. W ostatniej kwarcie mimo prób odmienienia losów spotkania gospodarze odnieśli pewną wygraną 72:57.

UKS Kadet Oświęcim - MUKS 1811 Unia II Tarnów 72:57 ( 22:1, 15:16, 13:22, 22:18 )
MUKS: Barnaś 4, Szumlański 7, Olenicz 3, Cholewa 0, Podraza 2, Więckowski 10, Idziak G. 8, Idziak K. 0, Baziak 2, Tyrka 17, Camara 2