turniej półfinałowy U 16  Mińsk Mazowiecki

turniej ćwierćfinałowy U 14 Sieraków

21.04.2018

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów  - UKS Regis Wieliczka

Seniorzy też pokonują Gorlice

W dniu wczorajszym swoje kolejne spotkanie rozgrywali nasi seniorzy, którzy za przeciwnika mieli drużynę z Gorlic. Pierwsze 10 minut to bardzo zacięta gra praktycznie "kosz za kosz " i minimalne prowadzenie Naszej drożyny 25:23. Druga kwarta to skuteczniejsza gra MUKS-u i po 20 minutach na tablicy widniał wynik 57:45 dla gospodarzy. Ambitnie grająca drożyna gości nie składa jednak broni grając lepiej w obronie w tej części meczu niweluje straty do Naszej drużyny po 30 minutach gry to zaledwie 3 "oczek" 74:71. Bardzo dobry początek czwartej kwarty w wykonaniu Naszego zespołu , który przez 4 pierwsze minuty ostatniej kwarty zdobywa 13 punktów nie tracąc żadnego przesądza o końcowym Naszym sukcesie 102:83. Po raz kolejny najskuteczniejszym graczem Naszej drużyny był Jacek Sulowski zdobywca 41 punktów ( 5x3 za 3 pkt.). Teraz nastąpi przerwa w rozgrywkach kolejne spotkanie Nasz zespół rozegra w Wieliczce 25 lutego z Regisem.

MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Gorlice 102 : 83 (25:23, 32:22, 17:26, 28:12)
MUKS: Bogusz 4, Zaczkiewicz Paweł 8, Półtorak 0, Badełek 11, Niepsuj 8 Niemczura 12, Piska 0, Łazarz 2, Sulowski 41, Zaczkiewicz Piotr 0, Skowron 16