3 LM

koniec sezonu

Pierwsza przegrana młodzików

W dniu dzisiejszym po najsłabszym meczu w wykonaniu Naszego zespołu drużyna młodzików poniosła pierwszą porażkę w sezonie przegrywając w Wieliczce z Regisem 79:53. Młodzicy MUKS-u w dniu dzisiejszym objęli prowadzenie w meczu tylko dwukrotnie w 3 minucie meczu prowadząc 3:2 i w 12 minucie 17:16, później na boisku inicjatywa należała do drużyny gospodarzy, którzy pewnie zwyciężyli w całym spotkaniu. Oby ta dzisiejsza przegrana zmobilizowała Naszą drużynę do lepszej pracy na treningach bo już za tydzień czeka ją kolejny wyjazdowy mecz na trudnym terenie W Kielcach z drużyną MKK MDK.

UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 UNIA Tarnów 79 : 53
(16:15, 22:12, 15:14, 26:12)

MUKS: Szumlański 8, Dydyński 2, Opioła 0, Cholewa 0, Tyrka 12, Podraza 0, Więckowski 7, Camara 0, Idziak G.12, Dynda 2, Styrkowiec 0, Michalski 5