zaczynamy wkrótce

"Powrót z dalekiej podróży" seniorów

W niedzielę Nasi seniorzy podejmowali drużynę KK UR Kraków. O pierwszych 20 minutach seniorzy będą chcieli jak najszybciej zapomnieć słaba gra w ataku i obronie spowodowała, że to goście prowadzili 54:36. W trzeciej kwarcie Nasza drużyna wzięła się do mozolnego odrabiania strat dzięki lepszej grze w obronie i skuteczniejszej w ataku przed ostatnią kwartą mieli do odrobienia 12 punktów ( 67:55 ). Ostatnia kwarta to popis skuteczności Jacka Sulowskiego i Michała Skowrona( którzy łącznie zdobyli 29 z 35 punktów ), dzięki ich skutecznej grze w ataku na 4 minuty do końca obejmujemy prowadzenie 75:74, goście odpowiadają 2 punktami, ale kolejne 6 padają łupem naszej drużyny ( 81:76 ). Na tym emocje się nie kończą dwie celne trójki w dwóch kolejnych akacjach gości i na minutę to końca do oni prowadzą 82:81. Jednak w ostatniej minucie to Nasza drużyna gra skuteczniej i odnosi zwycięstwo 90:85. Brawa za walkę i determinację, najskuteczniejszym graczem meczu był Jacek Sulowski, który zdobył 29 punktów trafiając 7 razy za 3 punkty ( 4 razy w ostatnich 10 minutach ) i 6 na 6 z linii rzutów wolnych.

MUKS 1811 Unia Tarnów - KK UR Kraków (16:23, 20:31, 19:13, 35:18)

MUKS: Bogusz 0, Zaczkiewicz Paweł 8, Badełek 6, Sulowski 29, Niemczura 9, Piska 11, Łazarz 0, Niepsuj 6, Skowron 21