13.10.2018r.

godz.13.30 MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS MOS PL Limanowa

zaczynamy wkrótce

Kolejne wygrane seniorów

Wczwartek seniorzy odnieśli pewną wygraną pokonując MKS Skawa Wadowice 94:65. Od początku meczu nasza drużyna budowała przewagą pewnie wygrywając każdą z kwart, najskuteczniejszym graczem po raz kolejny okazał się Jacek Sulowski, który zdobył 33 pkt.
MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Skawa Wadowice 94 : 65
(26:19, 19:15, 24:15, 25:16)
MUKS: Bogusz 5, Zaczkiewicz Paweł 5 Niepsuj 10, Sulowski 33, Nieczura 2, Kozdroń 4, Piska 17, Skowron 8, Szewczyk 10, Badełek 0

W niedzielę Nasi seniorzy podejmowali drużynę z Wieliczki. Początek spotkania należał do gości, którzy po 2 minutach prowadzili 5:0, po sześciu minutach gry na tablicy widniał remis po 14 i do był ostatni taki wynik na tablicy w dniu dzisiejszym, gdyż nasz zespół z minuty na minutę powiększał swoją przewagę i odniósł w dniu dzisiejszym 6 kolejne zwycięstwo. Po raz kolejny najskuteczniejszy okazał się Jacek Sulowski, który zdobył 39 punktów trafiając 7 razy za trzy punkty.

MUKS 1811 Unia Tarnów - UKS REGIS Wieliczka 99 : 71
(27:21, 27:17, 30:17, 15:16)
MUKS: Bogusz 3, Zaczkiewicz Paweł 8, Niepsuj 6, Badełek 0, Sulowski 39, Niemczura 2, Kozdroń 0, Piska 2, Łazarz 2, Szewczyk 22, Skowron 15