Przegrana w kadecie B

Niestety sobotni mecz w kadecie zakończył się porażką naszego zespołu, która zabolała podwójnie, gdyż jest to pierwsza przegrana w tym sezonie. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna UKS REGIS Wieliczka. Pierwsza połowa spotkania od samego początku była zdominowana przez przeciwnika, który między innymi mocną obroną zdołał wypracować sobie 17 punktową przewagę na koniec drugiej kwarty. W kolejnej części meczu wydawało się, że wynik spotkania jest już przesądzony, jednak skutecznie grający Michał Moskal (26) oraz Bartłomiej Kras (22) w trzeciej minucie czwartej kwarty doprowadzili do remisu 60:60. Niestety ten wynik nie utrzymał się zbyt długo, dobrze dysponowany tego dnia REGIS ponownie zaczął grać koszykówkę, którą zaprezentował w pierwszej połowie spotkania, utrzymując kilku punktową przewagę nad naszym zespołem i ostatecznie kończąc mecz wynikiem 77:69.

Poniżej statystyki:

MUKS „1811” UNIA Tarnów – UKS „REGIS” Wieliczka – 69:77 - (13:27|14:17|26:16|16:17)
MUKS: Moskal 26, Kras 22, Nowak 8, Tryba 6, Pochroń 3, Kloch 2, Banak 2