MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

16.12.2017 r.

godz. 11.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - SKF Jura Basket Zabierzów

Trudny mecz kadetów z REGISEM

Niedawno rozegrane spotkanie z drużyną z Wieliczki kosztowało naszych kadetów dużo wysiłku i sporego nakładu pracy. Wszystko to za sprawa mocnej gry Regisu, który już od początku spotkania starał się dominować na boisku. Ta bardzo ofensywna postawa, zaowocowała 14 punktowym prowadzeniem przeciwnika na koniec pierwszej połowy. Jednak w drugiej części spotkania to Regis uległ presji i zaczął tracić przewagę. Cztery skuteczne akcje z rzędu naszego zespołu w pierwszych minutach trzeciej kwarty, pozwoliły zmniejszyć stratę do 6 punktów. Do remisu doprowadził w czwartej minucie ostatniej kwarty najlepiej punktujący w wczorajszym meczu Kamil Kucharski. Dało to naszym zawodnikom nadzieje na wygrana, jednak chwilę później seria niepotrzebnych strat została skutecznie wykorzystana przez Regis. Ponownie zdobytej przewagi Wieliczka nie pozwolił sobie odebrać i zakończyła spotkanie wynikiem 66:60.

Statystyki:

MUKS „1811” UNIA Tarnów – UKS „REGIS” Wieliczka – 60:66 – (16:18|10:22|19:9|15:17)
MUKS: Kucharski 19, Moskal 15, Kras 8, Schabowski 7, Tryba 6, Kloch 4, Banak 1