godz.11.00 Niwa Oświęcim - MUKS 1811 Unia Tarnów

18.11.2018

godz.13.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - Radwansport - Korona Kraków

Wysoka porażka drugiej drużyny kadetów

Z pewnością miłych wspomnień z wczorajszego pojedynku przeciwko Pałacowi Młodzieży Tarnów nie będą mieli kadeci MUKS 1811 Unii II Tarnów. Podopieczni trenera Dominika Niemczury po bardzo słabym meczu w swoim wykonaniu ulegli rywalom aż 25:106.

Obie drużyny rozpoczęły spotkanie bardzo nerwowo w efekcie czego po czterech minutach gry było zaledwie 1:0 dla Pałacu, a po ośmiu 5:3. Niestety od tego momentu na parkiecie rządzili już gospodarze. Agresywniejsza obrona Pałacu na całym boisku w końcówce kwarty sprawiła, że pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 13:3.

W drugiej kwarcie przewaga rywali naszej drużyny także była wyraźna. MUKS 1811 Unia II miała problem nie tylko ze zdobyciem punktów, ale także z samym składnym rozegraniem akcji. W efekcie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 37:7.

Po przerwie obraz gry już się nie zmienił. Pałac cały czas powiększał przewagę chcąc za wszelką cenę przekroczyć granicę 100 punktów.  Sztuki tej dokonali na nieco ponad minutę przed końcem meczu. Ostatecznie MUKS 1811 Unia II Tarnów przegrała aż 25:106 doznając czwartej porażki w sezonie.

Pałac Młodzieży Tarnów – MUKS 1811 Unia II Tarnów 106:25 (13:3, 24:4, 33:4, 36:14)

Unia: Babiarz 6, Majchrzak 6, Niedzielski 4, Jewuła P. 4, Myszka 2, Kozdroń 2, Jewuła K. 1, Wojtaś 0, Nowak 0, Mikulski 0, Ślaski 0.