godz.11.00  MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS UJK Kielce

16.12.2018

godz.13.00 AZS UJK KIelce MUKS 1811 Unia Tarnów

Młodzicy MUKS 1811 Unia Tarnów Vice Mistrzami Małopolski!

Niestety we wczorajszym meczu młodzików nasza drużyna przegrała w Wieliczce i została Vice Mistrzami Małopolski. Pierwsza kwarta wczorajszego meczy było bardzo wyrównana i zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 16-15. Decydująca dla losów spotkania okazała się druga kwarta w której słaba postawa zawodników MUKS – u w ataku, przy skutecznej grze Regisu spowodowała, że objęli oni prowadzenie 40-20. Po przerwie nasza drużyna podjęli walkę i cala 3 kwarta to gra bardzo wyrównana kosz za kosz i walka w obronie obu zespołów na całym boisku, jednak gospodarze nie pozwolili się zbliżyć naszej drużynie na niż 15 punktów a cała kwarta zakończyła się jednopunktową wygraną naszej drużyny ( 19:18 ) . W 4 kwarcie na parkiecie w dalszym ciągu trwała walka z obu stron w 34 minucie nasi koszykarze zbliżyli się ponownie do Regisu na odległość 15 pkt.( 63:48), jednak w końcówce spotkania skuteczniejsza gra gospodarzy pozwoliła im zakończyć spotkanie wysoką wygrana 80-53.Wynik jednak nie odzwierciedla tego jak zacięte było to spotkanie i ile wysiłku włożyły oba zespoły w ten zacięty i wyrównany mecz.

UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów 80 : 53 (16:15|24:5|18:19|22:14)

MUKS: Kras 11, Nowak 5, Tyrka 0, Lech 0, Pochroń 0, Majchrzak 0, Tryba 11, Kloch 4, Schabowski 0, Moskal 11, Banak 11