Walecznie z CRACOVIĄ

Pomimo przegranej, dobry mecz rozegrał drugi zespół chłopców z wyżej notowaną w tabeli drużyną KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków. Początek spotkania należał do gospodarzy , którzy wygrali pierwszą kwartę 20:10. W połowie drugiej kwarty ambitnie walczącym tarnowianom udało się zniwelować stratę do 6 punktów ( 29:23 ), jednak słabsza skuteczność w kolejnych 5 minutach pozwoliła drużynie Cracovii na zakończenie pierwszej połowy wynikiem 46:27. Po przerwie na boisku w dalszym ciągu trwała zażarta walka. Na początku czwartej kwarty zawodnicy MUKS -u zbliżyli się na 9 punktów do gospodarzy, ale w dalszej części kwarty ponownie kontrole przejęła drużyna Cracovii, która ostatecznie zakończyła mecz wynikiem 63:48.