Wygrana w Oświęcimiu po słabym meczu w wykonaniu naszych zawodników

Mimo kolejnej wygranej nasi koszykarze nie mogą być zadowoleni ze swojej postawy i formy przed zbliżającymi się decydującymi meczami zarówno w kategorii kadet B jak i młodzika. W dniu dzisiejszym nasz zespół raził nieskutecznością i złym sposobem kończenia akcji w polu trzech sekund. Na przyzwoitym poziomie za to prezentowali się w grze obronnej , choć rzadko wykorzystywali przechwycone piłki do gry szybkim atakiem. Bardziej zespołowa gra w ataku od początku 2 kwarty oraz skuteczna gra na dystansie pozwoliły na stopniowe budowanie przewagi. Decydujący moment nastąpił w pierwszych 5 minutach 3 kwarty . Dzięki skutecznej grze Jewuły i Kucharskiego tarnowianie wygrali ten okres16-4 zwiększając przewagę do prawie 30 pkt.

KS NIWA Oświęcim – MUKS 1811 UNIA Tarnów 35::65 (11:16, 6:16, 7:24, 11:9 )
MUKS: Jewuła 21, Kucharski 17, Tryba 12, Nowak 5, Schabowski 4, Tyrka 2, Kloch 2, Szmyrko 2, Fryś 0, Pochroń 0, Poręba 0, Wąs 0