III Liga kolejny sukces i drugie miejsce w tabeli

Drugie miejsce w tabeli rozgrywek III Ligi Koszykówki Mężczyzn zajmuję MUKS „1811” UNIA Tarnów po wygranym niedzielnym spotkaniu z MKS „SKAWA” Wadowice. Tarnowianie praktycznie cały mecz utrzymywali się na kilku punktowej przewadze. Pierwszą połowę zakończyli wynikiem 42:37, w dużej mierze dzięki wysokiej skuteczności z rzutów za 3 punkty, zwłaszcza Mateusza Piski, który oddał cztery celne trafienia. W kolejnej kwarcie MUKS powiększył swoją przewagę do 15 punktów, ale tylko na chwilę, gdyż w czwartej kwarcie pozwolili przeciwnikowi odrobić straty. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 85:80 dla Tarnowa.

Poniżej statystyki meczu:

MUKS „1811” UNIA Tarnów – MKS „SKAWA” Wadowice – 85:80 – (20:18; 22:19; 25:15; 18:28)
MUKS: Bogusz 14, Piotrowski 6, Wójcik 2, Niemczura 16, Kozdroń 0, Piska 19, Skowron 8, Uriasz 7, Sulowski 6, Stawarski 7
SKAWA: Tabaka 0, Szymonek 0, Wróbel 17, Rejowski 12, Pabich 22, Jochymek 4, Skrok 25