Nadchodzące mecze

3 LM

25.11.2017 r

godz.18.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Limblach Limanowa

 

 

kadet A

25.11.2017 r.

godz.12.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - MKK MDK Kielce

 

 

kadet B

20.01.2018 r.

MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

 

młodzik

16.12.2017 r.

godz. 11.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - SKF Jura Basket Zabierzów




Najnowsze galerie

Kolejna runda Mini Basket Ligi Grupa Azoty

W miniony weekend odbyła się kolejna runda Mini Basket Ligi Grupa Azoty w Hali Domu Sportu w Mościcach i jak zwykle nie zabrakło wielu emocji za sprawą świetnej atmosfery turnieju oraz dzięki ambitnej grze wszystkich drużyn.

Po podsumowaniu wszystkich wyników w dalszym ciągu pierwsze miejsce w tabeli zajmuje niepokonana SP nr 18, natomiast z drugiego miejsca na miejsce czwarte spada SP nr  1 na korzyść SP nr 3 oraz SP Wojnicz, który z ostatniego miejsca w tabeli przesunął się na trzecią pozycję. Zmiany zaszły również w tabeli najlepszych strzelców ligi, obecnie na prowadzeniu jest Przemek Gołąb ze Szkoły Podstawowej w Wojniczu ze zdobyczą 21 punktów.

Poniżej prezentujemy statystyki poszczególnych meczy:

SP nr 3 – SP nr 17 (23:4)
SP nr 3: Zaród 4, Wajda 7, Pluta 2, Subocz 2, Idzior 7, Górecki 1
 SP nr 17: Fryś 4,

SP nr 18 – SP nr 1 ( 20: 3)
 SP nr 18: Jaracz 4, Michalski 4, Cholewa 2, Zydroń 4, Gryboś 2, Janik 2, Ślazyk 2
 SP nr 1: Skrzypek 2, Styrkowiec 1

SP nr 1 – SP nr 3 (2:13)
SP nr 1:  Kazek 2
 SP nr 3: Lipa 2, Bęben 2, Wajda 6, Bąk 2, Idzior 2

SP nr 17 – SP nr 18 (1:24)
SP nr 17:  Różycki 1
 SP nr 18: Jaracz 7, Michalski 9, Zydroń 2, Janik 4, Kloch 2

SP nr 9 – SP Wojnicz (6:24)
SP nr 9: Gajczewski 2, Sądowicz 2, Kot 2
SP Wojnicz: Grzelak 2, Stolarz 4, Curyło 4, Gołąb 14

SP Wojnicz – SP nr 10 (16:1)
SP Wojnicz: Opioła 2, Gołąb  5, Grzelak  5, Stolarz 2, Curyło 2
SP nr 18: Jaracz 6, Zydroń 6, Janik 5, Gryboś 2, Winiarski 2, Rzeszutko 2, Michalski 1

SP nr 9 – SP nr 10 ( 9:12)
 SP nr 9 : Gajczewski 7, Podos 2
SP nr 10 : Wajda 6, Oleksy 2, Bostkowski 2, Rudziński 2

 

Tabela wyników Mini Basket Ligi Grupa Azoty – KL. IV i młodsi

Lp. Szkoła          Mecze       Punkty        Kosze

1. SP nr 18          4                 8                 83 – 10
2. SP nr 3            4                 7                 49 – 26
3. SP Wojnicz      4                 6                 51 – 44
4. SP nr 1            4                 6                 41 – 51
5. SP nr 10          4                 6                 38 – 45
6. SP nr 9            4                 5                 39 – 60
7. SP nr 17          4                  4                13 - 77

 Tabela najlepszych strzelców

1. Gołąb Przemek ( SP Wojnicz ) - 21 pkt
2. Jaracz Wojciech (SP nr 18) - 17 pkt
3. Michalski Igor (SP nr 18) - 16 pkt
4. Zydroń Szymon (SP nr 18) - 14 pkt
5. Janik Adrian (SP nr 18) - 13 pkt
6. Wajda Gabriela (SP nr 3) – 13 pkt
7. Styrkowiec Eryk (SP nr 1) – 13 pkt
8. Gajczewski Damian (SP nr 9) – 13 pkt
9. Grzelak Jakub (SP Wojnicz) - 10 pkt
10. Skrzypek Szymon (SP nr 1) – 10 pkt
11. Kazak Patryk (SP nr 1) – 10 pkt
12. Oleksy Karol (SP nr 10) – 10 pkt
13. Wajda Oliwia (SP nr 10) – 10  pkt
14. Niewola Leszek (SP nr 9) – 10 pkt
15. Idzior Sebastian (SP nr 3) – 9  pkt
16. Rudziński Mariusz (SP nr 10) – 8 pkt