MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

16.12.2017 r.

godz. 11.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - SKF Jura Basket Zabierzów

Przegrana z AZS „PK” Korona

W minioną sobotę w kategorii Chłopiec nasi zawodnicy na wyjeździe zmierzyli się z AZS „PK” Korona. Początek spotkania bardzo nerwowy, po 7 minutach wyrównanej gry wynik 8:6 dla MUKS. Niestety w dalszej części gry słaba gra w obronie i proste straty w II kwarcie spowodowały, zdobycie przewagi przez Koronę. Przeciwnicy po pierwszej połowie zeszli do szatni z wynikiem 39:16 na swoją korzyść. O wiele lepsza gra naszej drużyny miała miejsce po przerwie, MUKS odrobił część strat, mocniej zaczęli pracować w obronie, niestety to nie wystarczyło żeby odnieść zwycięstwo. Ostatecznie mecz zakończył sie wygraną gospodarzy 60:42.