MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

16.12.2017 r.

godz. 11.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - SKF Jura Basket Zabierzów

Wygrana chłopców w zaległym meczu w Gorlicach

Dziś swój 5 mecz w przeciągu 11 dni rozegrali nasi zawodnicy, którzy grają w tym sezonie w dwóch kategoriach wiekowych ( młodzikach i chłopcach ) i widać było po naszych zawodnikach nie tylko zmęczenie ale i zaległości treningowe gdyż ostatnio więcej grali niż trenowali. Początek słaby w wykonaniu naszej drużyny po 5 minutach gry prowadziliśmy 8:4. W drugiej części pierwszej kwarty, dzięki skutecznej grze w ataku Moskala (13 pkt.) odskoczyliśmy na 14 oczek. W drugiej kwarcie nasz zespół zagrał trochę słabiej w ataku i gra się wyrównała. Po przerwie nasi zawodnicy poprawili skuteczność w ataku , uaktywnił się Banak, który zdobył tylko 7 pkt do przerwy i tą kwartę wygraliśmy 22:10 . Dobrze zagrane pierwsze 6 min 4 kwarty wygrane 14-0 przesądziło o końcowym wyniku i wygranej 79:37. W nadchodzący weekend naszą drużynę czekają kolejne dwa mecze wyjazdowe w sobotę z MKS PM Tarnów a w niedzielę z STS Wikar-Sądeczanin Nowy Sącz.

MKS Gorlice – MUKS 1811 UNIA Tarnów 37:79 ( 11:25, 10:14, 10:22, 6:18 )
MUKS: Moskal 25, Banak 23, Kloch 9, Tryba 6, Nowak 6, Schabowski 6, Bukowiec 4, Szumlański 0, Lech 0, Molczyk 0, Fryś 0