Nadchodzące mecze

2 LM

18.11.2018 r.

godz.17.00   AZS Częstochowa - MUKS 1811 Unia Tarnów 

 

juniorzy

22.10.2018 r.

godz.19.00  MUKS 1811 Unia Tarnów -UKS Regis Wieliczka II


kadet A

18.11.2018 r.

godz. 10.00   MUKS 1811 Unia Tarnów -  STK WIKAR Nowy Sącz

 

kadet B

12.12.2018r.

godz.?????   MUKS 1811 Unia Tarnów - Korona Kraków


 młodzik

17.11.2018

godz.10.00 UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów


chłopcy

18.11.2018

godz.10.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów



Najnowsze galerie

Wyniki II turnieju Grupa Azoty Mini Basket Ligii

W sobotę został rozegrany II turniej Grupa Azoty Mini Basket Ligii chłopców klas IV na hali TMR w Tarnowie. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych meczy:


SP NR 10 – SP NR 17 2:18
Punkty dla SP 10: Sak Krzysztof 2
Punkty dla SP 17: Szumlański Adrian 16, Czernecki Bartosz 2


SP NR 3 – SP NR 1 10: 6
Punkty dla SP 3: Bajer Mikołaj 4, Stelmach Jakub 4, Gawron Marcin 2
Punkty dla SP 1: Kuziel Szymon 4, Pyzik Kamil 2


SP NR 1 – SP NR 17 2:13
Punkty dla SP 1: Kuziel Szymon 2
Punkty dla SP 17: Szumlański Adrian 11, Bennuur Yanis 2


SP NR 10 – SP NR 3 7:17
Punkty dla SP 10: Pawełczyk Szymon 2, Kukiełka Kacper 2, Sak Krzysztof 2, Oleksy Karol 1
Punkty dla SP 3: Dochnal Damian 9, Stelmach Jakub 6, Tarnawski Tomasz 2

SP NR 18 – SP NR 9 0:14
Punkty dla SP 9: Idziak Grzegorz 4, Drożdż Dawid 3, Idziak Krzysztof 2, Bartoszek Emilia 2, Rębacz Bartosz 2, Linard Dawid 1


SP NR 18 – SP NR 20 5:14
Punkty dla SP 18: Wróbel Mikołaj 2, Babiarz Miłosz 2, Wróbel Miłosz 1
Punkty dla SP 20: Dara Szymon 6, Kargól Dominik 4, Banas Hubert 4


SP NR 20 – SP NR 9 12:11
Punkty dla SP 20: Dara Szymon 4, Bator Piotr 4, Niewiadomski Oskar 4
Punkty dla SP 9: Linard Dawid 3, Rębacz Bartosz 2, Drożdż Dawid 2, Idziak Grzegorz 2, Idziak Krzysztof 2

TABELA PO II TURNIEJU
1. SP 3 4 8 63:26
2. SP 20 4 8 49:26
3. SP 17 4 7 54:24
4. SP 9 4 5 39:47
5. SP 18 4 5 24:52
6. SP 10 4 5 30:59
7. SP 1 4 4 18:43

Najlepsi strzelcy Mini Basket Ligii Grupa Azoty
1. Szumlański Adrian – 33 pkt SP 17
2. Stelmach Jakub – 30 pkt SP 3
3. Dochnal Damian – 18 pkt SP3
4. Idziak Grzegorz - 15 pkt SP 9
Sak Krzysztof - 15 pkt SP 10
6. Kuziel Szymon - 14 pkt SP 1