godz.10.00 UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów

18.11.2018

godz.10.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

Druga wygrana młodzików

W dniu dzisiejszym kolejne swe spotkanie rozgrywali nasi młodzicy ich rywalem był zespół UKS Regis I Wieliczka Początek meczu należał za sprawą skutecznie grającego Kamila Jewuły ( 8 pkt.) do MUKS –u który po 5 minutach prowadził 14:8. W drugich 5 minutach gra się wyrównała i po pierwszej kwarcie jednym punktem prowadzili zawodnicy Regisu. W II kwarcie skuteczna gra Kamila Jewuły i Dawida Nowaka w ataku oraz poprawna gra w obronie pozwoliła tarnowianom odskoczyć po 5 minutach na 7 punktów ( 43:36 ). W drugich 5 minutach w dalszym ciągu nasi zawodnicy grali bardzo dobrze w ataku za sprawą duetu Michał Moskal i Adrian Banak , dzięki czemu na przerwę Unia schodziła prowadząc 60:42. W drugiej połowie nasz zespół kontrolował grę systematycznie powiększając przewagę setny punkt w 7 minucie IV kwart zdobył Adrian Kloch, a w całym meczu zakończył się wynikiem 104:80 dla MUKS 1811 UNIA Tarnów. W meczu należy pochwalić cały zespół za ambitną postawę i wolę walki zaś indywidualnie wyróżnić za skuteczną grę Kamila Jewułę zdobywcę 40 punktów.

MUKS 1811 UNIA Tarnów- UKS Regis Wieliczka 104 : 80 (22:23|38:19|27:19|17:19)

MUKS: Jewuła Kamil 40, Moskal Michał 22, Banak Damian 13, Kloch Adrian 9, Dawid Nowak 8, Lech Bartosz 4, Zdeb Adam 4, Szumlański Adrian 2, Adamczyk Filip, Iwaniec Krystian, Bukowiec Kamil, Tryba Mateusz po 0