Przegrana juniorów i młodzików

Juniorzy
MKS Gorlice – MUKS 1811 UNIA Tarnów 73 : 54 (18:17|21:13|23:12|11:12)
MUKS: Bogusz 6, Gurgul 0, Oleksy 2, Gogola 6, Król 0, Bochenek 0, Świerz 2, Gromadzki 8, Górski 6, Piotrowski 8, Wójcik 16

Nasi juniorzy rozpoczęli mecz podobnie jak tydzień wcześniej z Regisem po pierwszej kwarcie przegrywali 18;17 jednak już w 3 min II kwarty prowadzili 23:18 jednak następ...ny fragment II kwarty przegrali 11:0 od tego momentu zaczęli grać z coraz mniejszą skutecznością w ataku i słabiej w obronie. Po przerwie MUKS odrobił część strat i przegrywał 39:34 jednak pozwolił Gorlicom na rzucenie dwóch trójek i MKS odskoczył znów na 11 punktów. Decydujący moment meczu był gdy przy stanie 48:40 Gorlice zdobyły 12 z rzędu nie tracąc żadnego. W ostatniej kwarcie nasi zawodnicy starali się ambitnie cały czas zmienić losy meczu niestety w dalszym ciągu razili skutecznością między innymi nie trafili w IV kwarcie ośmiu rzutów wolnych i przegrali drugi mecz z rzędu w tym sezonie.

Młodzicy
MUKS 1811 UNIA Tarnów – Korona Kraków 29 : 96 (8:21|6:22|6:23|9:30)
MUKS: Michał Moskal 7, Damian Banak 6, Dominik Nowak 4, Jan Molczyk 4, Adrian Kloch 4, Emil Król 2, Bukowiec Kamil 2, Bartosz Lech, Mikołaj Niewola , Szymon Adamczyk, Adam Zdeb , Mateusz Tryba po 0

W drugim meczu rywalem naszych młodzików była drużyna Korony Kraków. Pierwsze punkty w tym meczu zdobyła nasza drużyna i było to jedyne nasze prowadzenie w tym meczu. Pierwsze pięć minut było bardzo nerwowe z obu stron wynik w tym fragmencie gry wynosił 3:2 dla Korony później z minuty na minutę drużyna z Krakowa powiększała przewagę choć jeszcze w 4 minucie II kwarty naszej drużynie udało się zmniejszyć przewagę do 9 punktów ( 23:14 dla Korony ) jednak drugą część tej kwarty przegraliśmy 20:0, wskutek fatalnej naszej skuteczności i prostych strat