Nadchodzące mecze

2 LM

24.11.2018 r.

godz.15.00   MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS UJK Kielce

 

juniorzy

22.10.2018 r.

godz.19.00  MUKS 1811 Unia Tarnów -UKS Regis Wieliczka II


kadet A

02.12.2018 r.

godz. 11.00   MUKS 1811 Unia Tarnów -  KS Cracovia 1906 Kraków

 

kadet B

12.12.2018r.

godz.?????   MUKS 1811 Unia Tarnów - Korona Kraków


 młodzik

17.11.2018

godz.11.00 Niwa Oświęcim - MUKS 1811 Unia Tarnów


chłopcy

18.11.2018

godz.13.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - Radwansport - Korona Kraków



Najnowsze galerie

Regis wygrywa w Memoriale chłopców

W dniu dzisiejszym zakończył się z ostatni z Memoriałów M.Smętka w kategorii Chłopców. Najlepszą drużyną dwóch dniowych zmagań okazała się drużyna UKS  REGIS WIELICZKA, która wygrała wszystkie mecze w Memoriale, drugie miejsce zajęła drużyna MOSIR PRZEWORSK z jedną przegraną, na trzecim miejscu uplasowała się CSM „KUŹNIA KOSZYKÓWKI” STALOWA WOLA  z dwiema przegrami, czwarte miejsce zajęła drużyna MUKS 1811 UNIA TARNÓW a piąte KS CRACOVIA 1906 KRAKÓW. Poniżej prezentujemy wyniki w poszczegolnych meczach i zdobycze punktowe.  

I dzień Memoriału  

UKS  REGIS WIELICZKA – KS CRACOVIA 1906 KRAKÓW 109: 26 ( 31:7,25:9, 26;2, 27:8 )

REGIS: Siemieniec  6, Buczyński  4, Busz 7, Wojciechowski  6, Łokas 3, Dyngosz 9, Ferenczak 22, Jędrzejczyk Wojciech 8, Dybała 0, Jędrzejczyk Maciej 24, Filipczyk 4, Trzciński 8, Domagała 8

CRACOVIA: Wesołowski 7, Jagaciak 4, Kunachowicz 0, Aronowicz 0, Włodarczyk 3, Banaś 2, Mularczyk 3, Kołtun 2, Kolano 0, Puszkarek 0, Warchoł 0, Saif 5, Sacha  0

MUKS 1811 UNIA TARNÓW – CSM „KUŹNIA KOSZYKÓWKI” STALOWA WOLA 45:59 ( 14:8, 4:25, (:16, 18:10 )

MUKS: Kawa 0, Nowak 9, Kościółek Michał  0, Lech 2, Adamczyk Szymon 0, Molczyk 0, Tryba 5,  Adamczyk Filip 0, Zdeb 6, Iwaniec  4, Kloch 2,  Banak 17

KUŹNIA: Sudoł 8, Goński 4, Pająk 8, Typiak 0, Niemiec 2, Łopatka 5, Biedrzycki 2, Godawski 13, Młynarczyk 0, Miszczyszyn 2, Gulka 4, Grochowina 11

MOSIR PRZEWORSK  -  UKS  REGIS WIELICZKA 40:56 ( 9:14, 6:11, 15:18, 10:13 )

MOSIR: Jurkiewicz 2, Strama 2, Mroszczyk 0, Kisiel 0, Kucharczyk 4, Pieczonka 0, Zając 10, Morko 11, Wiśniowski 0, Jurczyk 11 

REGIS: Siemieniec  2, Buczyński  0, Busz 7, Wojciechowski  2, Łokas 4, Dyngosz 10, Ferenczak 5, Jędrzejczyk Wojciech 8, Dybała 0, Jędrzejczyk Maciej 4, Filipczyk 4, Trzciński 3, Domagała 7

KS CRACOVIA 1906 KRAKÓW - CSM „KUŹNIA KOSZYKÓWKI” STALOWA WOLA 36: 86 ( 7:20, 9:13, 11:9, 9:26 )

CRACOVIA: Wesołowski 9, Jagaciak 14, Kunachowicz 0, Aronowicz 0, Włodarczyk 0, Banaś 1, Mularczyk 12, Kołtun 2, Kolano 0, Puszkarek 0, Warchoł 0, Saif 0, Sacha  0

KUŹNIA: Sudoł 2, Goński 4, Pająk 16, Typiak 2, Niemiec 1, Łopatka 10, Biedrzycki 0, Godawski 14, Młynarczyk 0, Miszczyszyn 0, Gulka 10, Grochowina 9

MUKS 1811 UNIA TARNÓW - MOSIR PRZEWORSK  36:84 ( 6:19, 12:19, 12:18, 6:28 )

MUKS: Kawa 2, Nowak 8, Kościółek Michał  0, Lech 0, Adamczyk Szymon 0, Molczyk 0, Tryba 6,  Adamczyk Filip 0, Zdeb 4, Iwaniec  2, Kloch 0,  Banak 10, Niewola 0

MOSIR: Jurkiewicz 2, Strama 2, Mroszczyk 6, Kisiel 8, Kucharczyk 1, Pieczonka 2, Zając 20, Morko 9, Wiśniowski 2, Jurczyk 32

Wyniki drugiego dnia Memoriału 

CSM „KUŹNIA KOSZYKÓWKI” STALOWA - MOSIR PRZEWORSK  57:67 ( 11:11, 14:16, 15:21, 17:19 )

KUŹNIA: Sudoł 0, Goński 2, Pająk 19, Typiak 2, Niemiec 0, Łopatka 8, Biedrzycki 3, Godawski 9, Młynarczyk 0, Miszczyszyn 2, Gulka 2, Grochowina 10

MOSIR: Jurkiewicz 1, Strama 0, Mroszczyk 6, Kisiel 2, Kucharczyk 2, Pieczonka 8, Zając 16, Morko 12, Wiśniowski 2, Jurczyk 18

MUKS 1811 UNIA TARNÓW - UKS  REGIS WIELICZKA 40:89 ( 10:28, 13:16, 11:21, 6:23 )

MUKS: Szumlański 2,Kawa 0, Nowak 8, Kościółek Piotr 0, Lech 4, Król 1, Molczyk 2, Tryba 3,  Zdeb 2, Iwaniec  2, Kloch 0,  Banak 3, Moskal13

REGIS: Siemieniec  2, Buczyński  0, Busz 8, Wojciechowski  12, Łokas 2, Dyngosz 4, Ferenczak 14, Jędrzejczyk Wojciech 8, Dybała 0, Jędrzejczyk Maciej 28, Filipczyk 0, Trzciński 7, Domagała 3

MOSIR PRZEWORSK  - KS CRACOVIA 1906 KRAKÓW 90:15 ( 17:2, 17:6, 24:4, 32:3 )

MOSIR: Jurkiewicz 4, Strama 0, Mroszczyk 4, Kisiel 2, Kucharczyk 5, Pieczonka 8, Zając 11, Morko 19, Wiśniowski 3, Jurczyk 34

CRACOVIA: Gawin 0, Wesołowski 4, Kunachowicz 1, Aronowicz 0, Włodarczyk 0, Banaś 5, Mularczyk 2, Kołtun 0, Kolano 0, Puszkarek 0, Warchoł 0, Saif 1, Sacha 0

UKS  REGIS WIELICZKA - CSM „KUŹNIA KOSZYKÓWKI” STALOWA 92: 37 ( 21:4, 23:7, 34:17, 14:9 )

REGIS: Siemieniec  0, Buczyński  2, Busz 10, Wojciechowski  3, Łokas 0, Dyngosz 7, Ferenczak 17, Jędrzejczyk Wojciech 8, Dybała 0, Jędrzejczyk Maciej 24, Filipczyk 2, Trzciński 13, Domagała 6

KUŹNIA: Sudoł 4, Goński 2, Pająk 7, Typiak 2, Niemiec 5, Łopatka 0, Biedrzycki 2, Godawski 7, Młynarczyk 0, Miszczyszyn 2, Gulka 2, Grochowina 6

MUKS 1811 UNIA TARNÓW - KS CRACOVIA 1906 KRAKÓW 70:34 ( 14:5, 19:9, 17:9, 20:11 )

MUKS: Szumlański 0,Kawa 2, Nowak 8, Kościółek Piotr 0, Lech 5, Król 0, Molczyk 0, Tryba 4,  Zdeb 2, Iwaniec  0, Kloch 6,  Banak 28, Moskal 15

CRACOVIA: Gawin 2, Wesołowski 11, Kunachowicz 2, Aronowicz 0, Włodarczyk 4, Banaś 0, Mularczyk 7, Kołtun 2, Kolano 2, Puszkarek 0, Warchoł 2, Saif 2, Sacha 0,  

Kolejność końcowa Memoriału M.Smętka

1.REGIS 4 zw 0 p

2.MOSIR 3zw 1 p

3.KUŹNIA 2 zw 2 p

4.MUKS 1 zw 3 p

5.Cracovia 0 zw 5 p

 

Królem strzelców został : Jurczyk Jakub ( MOSIR PRZEWORSK )

 

Trenerzy wybrali najlepszych zawodników w swoich drużynach:

UKS  REGIS WIELICZKA – Ferenczak Sebastian


MOSIR PRZEWORSK  - Zając MIchał


CSM „KUŹNIA KOSZYKÓWKI” STALOWA – Pająk Kamil


MUKS 1811 UNIA TARNÓW – Kloch Adrian


KS CRACOVIA 1906 – Kołtun Hubert