kadeci A

kadeci B

młodzicy

Niewielka przegrana z REGISEM

Wczoraj nasi zawodnicy w kat.  Kadet A rozegrali spotkanie z  zespołem UKS Regis Wieliczka.  Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Nasi kadeci nie ustępowali drużynie gości, jednak cały czas to ona była na prowadzeniu i zakończyła tą część spotkania wynikiem (37:32). W trzeciej kwarcie nasza obrona nie była w stanie powstrzymać dobrze grających zawodników Regisu, którzy powiększyli swoją przewagę z 5 do 12 punktów. Czwarta kwarta wydawała się już tylko formalnością przy braku dalszego pomysłu na grę naszej drużyny. Jednak scenariusz okazał się całkiem inny, nastąpił zwrot akcji i tym razem defensywa drużyny gości przestała działać tak jak należy. W tej części ciężar gry na swoje barki wzięli Grzegorz Idziak oraz Mikołaj Ciesielski, którzy od początku kwarty rozpoczęli pościg za utraconymi punktami  i zrobili to znakomicie. W efekcie wygraliśmy tą kwartę (24:14). Pomimo świetnie zagranej kwarty i pełnej emocji końcówce, w której Mikołaj Ciesielski w ostatnich sekundach oddał celny rzut za 3 punkty, to jednak drużyna z Wieliczki cieszyła się zwycięstwem kończąc mecz wynikiem 71:69.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – UKS „REGIS” Wieliczka – 69:71 – (15:18|17:19|13:20|24:14)
MUKS: Idziak G. 19, Ciesielski 14, Maniawski 11, Sowa 7, Boduch 7, Machala 4, Knapik 3,