Nadchodzące mecze

2 LM

14.12.2018 r.

godz.19.30  KK Polona Bytom MUKS 1811 Unia Tarnów  

 

juniorzy

16.12.2018 r.

godz.13.00 MKK MDK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów 


kadet A

16.12.2018 r.

godz. 12.00   KS Korona Kraków II - MUKS 1811 Unia Tarnów 

 

kadet B

12.12.2018r.

godz.18.00   MUKS 1811 Unia Tarnów - Korona Kraków


 młodzik

08.12.2018

godz.11.00  AZS UJK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów 


chłopcy

16.12.2018

godz.13.00 AZS UJK KIelce MUKS 1811 Unia Tarnów  



Najnowsze galerie

Kadeci wygrywają Memoriał

W dniach 29 i 30 września odbył się X Memoriał Michała Smętka w koszykówce chłopców rocznik 2003 - i młodsi , kategoria wiekowa kadet. Najlepszą drużyną dwudniowych zmagań okazała się drużyna MUKS"1811" TARNÓW , która wygrała wszystkie mecze w Memoriale. O pozostałych miejscach w turnieju decydowała mała tabelka ponieważ pozostałe zespoły uzyskały tą samą liczę zwycięstw i porażek. Ta więc drugie miejsce zajęła drużyna AZS PWSZ SKIERNIEWICE, na trzecim miejscu uplasowała się UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE , czwarte miejsce zajęła drużyna BSK KADET BIAŁA PODLASKA.
.
Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych meczach i zdobycze punktowe.
Królem strzelców został :
GRZEGORZ IDZIAK - 72 PKT

MUKS"1811" UNIA TARNÓW – UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE 81 : 77 ( 25:18 , 17:15, 24:25 15:13 )
MUKS : Szumlański 2 , Olenicz 0, Plebanek 10, Machala 11, Gondek 3, Boduch 15, Ciesielski 21, Idziak G 15, Idziak K 0, Maniawski 2, Sowa 2

UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE: Korus 4, Sobera 3, Wojciechowski-Mazur 0, Pytel 6, Świerczyński 2, Tomczyk 0, Nicpoń 8, Wroński 5, Kamiński 13, Wójcik 10, Bebłot 20, Polczyk 0

UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE – BSK KADET BIAŁA PODLASKA 62 :76 ( 17:21, 12:16, 17:18, 16:21 )
UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE : Korus 11, Sobera 2, Wojciechowski-Mazur 0, Pytel 3, Świerczyński 4, Tomczyk 0, Nicpoń 11, Wroński 2, Kamiński 4, Wójcik 10, Bebłot 6, Polczyk 9

BSK KADET BIAŁA PODLASKA : Szyc 4, Trochimiuk 0, Klej 3, Rudzki 2, Świderski 12, Kulupa 2, Halecki 7, Kossowski 22, Nikoniuk 13, Rubaj 4, Radkiewicz 1, Panasiuk 6
Trener: ZIELIŃSKI JANUSZ

MUKS"1811" UNIA TARNÓW - AZS PWSZ SKIERNIEWICE 70:56 (16:13, 19:7, 20:18, 15:18)
MUKS : Szumlański 8 , Olenicz 2, Plebanek 5, Machala 9, Gondek 0, Boduch 9, Ciesielski 8, Idziak G 24, Idziak K 0, Maniawski 5, Sowa 0

AZS PWSZ SKIERNIEWICE: Domanowski 0, Maciesiak Mikołaj 0, Maciesiak Maciej 2, Patan 8, Barańczyk 0, Rutkowski 0, Zaręba 4, Przyżycki 10, Chmielewski 0 , Pawłowski 0, Marat 2, Sadowniczyk 30
Trener: KORYCKI RADOSŁAW

DZIEŃ DRUGI

BSK KADET BIAŁA PODLASKA - AZS PWSZ SKIERNIEWICE 41 : 77 ( 10:22, 8:18, 14:26, 9:21 )
BSK KADET BIAŁA PODLASKA : Szyc 1, Trochimiuk 0, Klej 3, Rudzki 0, Świderski 4, Kulupa 2, Halecki 3, Kossowski 8, Nikoniuk 6, Rubaj 2, Radkiewicz 2, Panasiuk 10
AZS PWSZ SKIERNIEWICE: Domanowski 0, Maciesiak Mikołaj 0, Maciesiak Maciej 5, Patan 6, Barańczyk 0, Rutkowski 3, Zaręba 13, Przyżycki 3, Chmielewski 7 , Pawłowski 4, Marat 4, Sadowniczyk 32

 
UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE - AZS PWSZ SKIERNIEWICE 52:50 (17:17, 11:13, 13:10, 11:10 )

UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE : Korus 9, Sobera 0, Wojciechowski-Mazur 0, Pytel 2, Świerczyński 0, Tomczyk 0, Nicpoń 10, Wroński 11, Kamiński 3, Wójcik 9, Bebłot 4, Polczyk 4,
AZS PWSZ SKIERNIEWICE: Domanowski 0, Maciesiak Mikołaj 2, Maciesiak Maciej 12, Patan 0, Barańczyk 0, Rutkowski 0, Zaręba 10, Przyżycki 0, Chmielewski 0 , Pawłowski 14, Marat 5, Sadowniczyk 7

 

MUKS"1811" UNIA TARNÓW - BSK KADET BIAŁA PODLASKA 105:42 ( 27:10, 24:9, 32:13, 22:10 )

MUKS : Szumlański 3 , Olenicz 4, Plebanek 9, Machala 9, Gondek 0, Boduch 8, Ciesielski 13, Idziak Grzegorz 33, Idziak Krzysztof 6, Maniawski 16, Sowa 4
BSK KADET BIAŁA PODLASKA : Szyc 2, Trochimiuk 0, Klej 0, Rudzki1, Świderski 12, Kulupa 2, Halecki 5, Kossowski 11, Nikoniuk 3, Rubaj 2, Radkiewicz 0, Panasiuk 4

MVP TURNIEJU
1. DOMINIK MACHALA - MUKS 1811 UNIA TARNÓW
2. ANTONI SADOWNICZYK. - AZS PWSZ SKIERNIEWICE
3. MACIEJ NICPOŃ - UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE
4 . JAKUB KULUPA - BSK KADET BIAŁA PODLASKA

TABELA KOŃCOW
MIEJSCE DRUZYNA MECZE PKT KOSZE
1. MUKS 1811 UNIA TARNÓW 3 6 256:175
2. AZS PWSZ SKIERNIEWICE 3 4 183:163
3. UKS 27 MICKIEWICZ KATOWICE 3 4 191:206

4. BSK KADET BIAŁA PODLASKA 3 4 169:244