Nadchodzące mecze

3 LM

08.10.2017 r

MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

 

kadet A

MUKS 1811 Unia Tarnów - TS Wisła Kraków

 

kadet B

20.01.2018 r.

MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

 

młodzik

30.09.2017

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - MKK MDK Kielce

 

chłopcy



Najnowsze galerie

Pracowity weekend naszych koszykarzy

Od czwartku do niedzieli przebywały trzy nasze drużyny z roczników 2004,2005,2006 na Międzynarodowym turnieju koszykówki 6.Radom Basket Cup 2017 w Radomiu. Przez trzy dni nasze drużyny bardzo ambitnie rywalizowali i zdobywały cenne doświadczenie grając z bardzo mocnymi i wymagającymi rywalami. Dla drużyny 2006 był to dopiero pierwszy udział w tak dużym turnieju. Najwyższe VII miejsce zajęli nasz zespół z rocznika 2004 w którym gościnnie zagrało dwóch zawodników z Wisły Kraków: Eryk Noszczyński i Szymon Tabiś. Poniżej wyniki i zdobycze punktowe zawodników:
mecze grupowe:
MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS Skierniewice 54:25 ( 14:6, 20:2, 8:12, 12:7 )
MUKS: Szumlański 14, Linard 4, Tyrka 4, Podraza 2, Więckowski 6, Pyzik 0, Idziak G. 14, Dydyński 0, Tabiś 2, Noszczyński 8, Cholewa 0

MUKS 1811 Unia Tarnów - TKM Włocławek 54:49 ( 11:15, 12:17, 16:11, 15:6 )
MUKS: Szumlański 13, Linard 1, Tyrka 15, Podraza 0, Więckowski 2, Pyzik 4, Idziak G. 5, Dydyński 0, Tabiś 0, Noszczyński 14, Cholewa 0

Mecz o miejsca 1-8
UKS SP 27 Katowice - MUKS 1811 Unia Tarnów 26:25 ( 7:4, 9:1, 4:6, 6:14 )
MUKS: Szumlański 1, Linard 3, Tyrka 5, Podraza 0, Więckowski 0, Pyzik 0, Idziak G. 9, Dydyński 0, Tabiś 0, Noszczyński 7, Cholewa 0

mecz o miejsca 5-8
MUKS 1811 Unia Tarnów - TSK Roś Pisz 52:59 ( 21:20, 8:16, 11:10, 12:13 )
MUKS: Szumlański 2, Linard 2, Tyrka 8, Podraza 2, Więckowski 10, Pyzik 2, Idziak G. 4, Dydyński 0, Tabiś 10, Noszczyński 12, Cholewa 0

mecz o 7 miejsce
MUKS 1811 Unia Tarnów - KKS Pro-Basket Kutno 61:44 (16:8, 19:13, 16:12, 10 :11 )
MUKS: Szumlański 8, Linard 4, Podraza 8, Pyzik 0, Idziak G. 16, Dydyński 0, Tabiś 10, Noszczyński 7, Cholewa 2, Styrkowiec 4, Michalski 2

Kolejność końcowa 2004:
1. WKK Wrocław
2. MKS Grójec
3. Niedźwiadki Hensfor Przemyśl
4. UKS SP 27 Katowice
5. Tornado Lida
6. TSK Roś Pisz
7. MUKS 1811 Unia Tarnów
8. KKS Pro Basket Kutno
9. MKS MOS Bytom
10. TKM Włocławek
11. BK Snakes Ostrava
12. Prinemanie Grodno
13. Debreceni (HUN)
14. Polonia Warszawa
15. BK Iskra Svit
16. Warsaw Basketball
17. MKS Rybnik
18. AZS Skierniewice
19. GKK Hanza Gdańsk
20. MKS Piotrówka Radom
21. Gdynia Sharks
22. MKS Pruszków
23. Batory 18 Białystok
24. BK Kazmarok

Rocznik 2005:
Mecze w grupie:
MKS Piotrkówka Radom - MUKS 1811 Unia Tarnów 42:30
Prinemanie Grodno - MUKS 1811 Unia Tarnów 48:19
TKM Włocławek - MUKS 1811 Unia Tarnów 57:31
UKK MIKST Międzychód - MUKS 1811 Unia Tarnów 22-56

o miejsca 13-16
Junior Basket Club Olsztyn - MUKS 1811 Unia Tarnów 26:25

o miejsce 15
MUKS 1811 Unia Tarnów - MOSM Tychy 40:28

Drużyna grała w składzie: Igor Michalski, Bartosz Opioła, Sebastian Sikora, Szymon Skrzypek, Eryk Styrkowiec, Jakub Piwowarczyk, Mateusz Zabawa, Mateusz Baziak, Mikołaj Tabor, Przemysław Gołąb

Kolejność końcowa:
1. UKS SP 27 Katowice
2. Nickel Akademia Poznań
3.Odessa Ukraine
4.TKM Włocławek
5. SKM Litwa
6. Tornado Litwa
7. Prinemanie Grodno
8. BK Snakes Ostrava
9. MKS Piotrówka Radom
10. GKK Hanza Gdańsk
11. Ogre Łotwa
12. Tornado Lida Białoruś
13. SKM Zastal Zielona Góra
14. Junior Basket Club Olsztyn
15. MUKS 1811 Unia Tarnów
16. MOSM Tychy
17. AZS UJK Kielce
18. UKS Mikst Międzychód
19. KKS Pro Basket Kutno
20. Warsaw Basketball

Rocznik 2006
MUKS 1811 Unia Tarnów - UKS 51 Lublin 20:36
MUKS 1811 Unia Tarnów - Ogre Łotwa 21:54

Mecz o miejsca 16-24
MUKS 1811 Unia Tarnów - PSP4 Piotrówka 3:53
TSK Roś Pisz - MUKS 1811 Unia Tarnów 35:21
AZS UJK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów 33:16

kolejność końcowa rocznik 2006:
1. MKS Grójec
2. Tornado Kaunas
3. Gdynia Sharks
4. Prinemanie Grodno
5. AZS Skierniewice
6. SKM Litwa
7. Ogre Łotwa
8. Warsaw Basketball
9. MKS Pruszków
10. BK Snakes Ostrava
11. Nickel Basket Akademia Poznań
12. Stela Cieszyn
13. MKS MOS Katowice
14. UKS SP 27 Katowice
15. Debreceni (HUN)
16. UKS 51 Lublin
17. PSP 1 Piotrówka Radom
18. TKM Włocławek
19. PSP 4 Piotrówka Radom
20. MKS MOS Bytom
21. PSP 21 Piotrówka Radom
22. TSK Roś Pisz
23. AZS UJK Kielce
24. MUKS 1811 Unia Tarnów