kadeci B

młodzicy

Wyniki grup młodzieżowych

Juniorzy z awansem do ćwierćfinałów

Dzisiejszą wygraną w ostatnim meczu ligowym z drużyną z Nowego Sącza 117:65,Juniorzy przypieczętowali swój awans do rozgrywek centralnych.

MUKS 1811 Unia Tarnów - STK WIKAR Nowy Sącz 117 : 65 (27:13, 32:15, 32:15, 26:22)

MUKS: Moskal 21, Kucharski 18, Górecki 13, Ciesielski 13, Jewuła 12, Pochroń 11, Boduch 11, Kras 10, Nowak 6, Schabowski 2

Kadet A pokonuje KORONĘ

W miniony piątek Kadet A rozegrał kolejny mecz ligowy, tym razem z drużyną KS „KORONA” Kraków. Już od pierwszej kwarty, którą wygraliśmy ponad 10 punktami, nasz zespół zdecydowanie lepiej prezentował się na boisku niż zawodnicy korony. W kolejnej kwarcie kadeci nie zwolnili tempa i na koniec pierwszej połowy opuszczali parkiet przy wyniku 51:34. W drugiej połowie gra naszego zespołu była bardziej defensywna. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i utrzymywaliśmy wynik, co finalnie pozwoliło nam odnieść zasłużone zwycięstwo. Bardzo dobrze w tym meczu zaprezentowała się trójka naszych zawodników: Adrian Boduch (25), Mikołaj Ciesielski (21) oraz Grzegorz Idziak (16), którzy w sumie zdobyli ponad połowę punktów drużyny.

MUKS „1811” Unia Tarnów – KS „KORONA” Kraków – 88:73 – (24:13|27:21|16:14|21:25)
MUKS: Boduch 25, Ciesielski 21, Idziak 16, Szumlański 7, Knapik 6, Maniawski 5, Barnaś 4, Podraza 2, Machala 2

i przegrywa  Cracovią

Po piątkowej wygranej z Koroną w dniu dzisiejszym w ostatnim meczu ligowym kadeci musieli uznać wyższość rywala przegrywając swój mecz 71:90

Młodzik wygrywa dwa razy

W miniony piątek równie dobry mecz co kadeci rozegrali ich młodsi koledzy w kat. Młodzik, którzy zmierzyli się z zespołem UKS „REGIS” Wieliczka. Podobny scenariusz miał miejsce również w tym spotkaniu. Wysoko wygrana pierwsza kwarta naszej drużyny zdeterminowała dalszą grę na boisku. W kolejnych kwartach młodzicy walczyli mocno w defensywie i utrzymywali wynik. Ta taktyka przyniosła oczekiwany efekt, gdyż drużynie gości nie udało się znaleźć sposobu na wygraną w tym meczu, która finalnie trafiła do naszego zespołu. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Mikołaj Banach, który zakończył je z dorobkiem 33 punktów.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – UKS „REGIS” Wieliczka – 89:71 – (22:8|23:21|21:23|23:19)
MUKS: Banach 33, Wróbel 15, Michalski 13, Gancarz 8, Styrkowiec 7, Opioła 4, Łuszcz 3, Sereda 2, Gołąb 2, Baziak 2

a w sobotę
Wygrana młodzików w Nowym Sączu
Po wczorajszej wygranej z Regisem w dniu dzisiejszym młodzicy wygrali w Nowym Sączu 101:28