kadeci A

kadeci B

młodzicy

Kolejne zwycięstwo chłopców

W niedzielę nasi najmłodsi zawodnicy rywalizowali, podobnie jak wcześniej ich starsi koledzy z zespołem KS UKS „KADET” Oświęcim, i podobnie jak oni zwyciężyli przeciwnika. Od początku spotkania byliśmy zdecydowanym faworytem, o czym świadczą wygrane wszystkie kwarty meczu, z czego trzy z nich różnicą prawie 10 punktów. Nasza drużyna bardzo dobrze spisała się zarówno w obronie, jak i w ataku. W meczu przede wszystkim widoczna byłą nasza gra zespołowa, która okazała się kluczem do wygranej. Przez cały czas utrzymywaliśmy bezpieczną przewagę i z kwarty na kwartę powiększaliśmy ją, co finalnie pozwoliło nam zakończyć mecz różnicą prawie 30 punktów.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – KS UKS „KADET” Oświęcim – 84:57 – (20:10|24:17|12:11|28:19)
MUKS: Baziak 23, Gancarz 17, Skowron 11, Krukar 10, Kawa 7, Nowakowski 6, Maziarz 5, Sikora 2, Badełek 2, Kocan 1