kadeci A

kadeci B

młodzicy

Przegrana juniorów w Gorlicach

uniorzy MUKS 1811 Unii Tarnów zmierzyli się na wyjeździe z MKS Gorlice, zespołem, który w pierwszej rundzie rozgromili w Tarnowie 110-65. Sobotni pojedynek w Gorlicach miał jednak zupełnie inny przebieg. W 4 min gospodarze prowadzili już 15-0, a na początku 10 min wygrywali 24-4. Ostatecznie po pierwszej kwarcie MKS prowadził różnicą siedemnastu punktów. W 18 min było 41-20 dla gospodarzy. W końcówce pierwszej połowy ekipie trenera Łukasza Wardzińskiego udało się nieco zmniejszyć straty i do przerwy przegrywała 27-44. W 24 min po rzucie Michała Moskala na tablicy pojawił się wynik 37-46, a cztery minuty później po „trójce” tego zawodnika straty tarnowian zmalały do ośmiu punktów (47-55). W końcówce tej kwarty skuteczniejsi byli jednak gospodarze, którzy po trzydziestu minutach prowadzili 62-49. Po dwóch minutach gry w ostatniej kwarcie, Kamil Jewuła doprowadził do rezultatu 54-62, ale cztery minuty później było 56-71. Tarnowianie odpowiedzieli jeszcze trzypunktowym rzutem Michała Moskala, kolejne osiem punktów zdobył jednak zespół z Gorlic, który ostatecznie zwyciężył 79-60 (25-8, 19-19, 18-22, 17-11).

MUKS 1811 Unia: Michał Moskal 19, Kamil Jewuła 13, Kamil Kucharski 11, Adrian Kloch 6, Mateusz Pochroń 5, Mikołaj Ciesielski 4, Grzegorz Idziak 2, Adrian Boduch 0, Kamil Górecki 0, Kacper Maniawski 0.