godz.16.00  MUKS 1811 Unia Tarnów  - KS Start Meble Dobrodzień

godz.12.00  Korona Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

03.02.2019

godz.???? MKS Gorlice -   MUKS 1811 Unia Tarnów

Regis wygrywa w meczu juniorów

W sobotnim spotkaniu juniorzy rywalizowali z zespołem UKS „REGIS” Wieliczka. W pierwszych minutach meczu obydwie drużyny grały kosz za kosz, jednak w końcówce kwarty zdecydowanie lepsi byli zawodnicy Regisu. Drugą kwartę gospodarze rozpoczęli ze stratą siedmiu punktów, jednak nie poddali się presji przeciwnika, zmotywowani i zdeterminowani odrobili straty i zakończyli tą część spotkania wynikiem (25:15). W drugiej połowie tarnowianom zabrakło skuteczności w rzutach i nie potrafili znaleźć sposobu na zatrzymanie znakomicie punktującego Macieja Jędrzejczyka (36 pkt). Słabo zagrana trzecia kwarta, w której ponownie prowadzenie objął Regis miała swoje konsekwencje w ostatniej części spotkania. Pomimo ambitnej gry Juniorów, niestety lepsi okazali się zawodnicy Regisu, którzy zakończyli mecz wynikiem 80:74.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – UKS „REGIS” Wieliczka – 74:80 – (17:25|25:15|13:20|19:20)
MUKS: Jewuła 20, Kucharski 9, Pochroń 8, Kras 7, Schabowski 6, górecki 6, Idziak 6, Moskal 4, Kloch 4, Ciesielski 4