godz.11.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - KS Korona Oknoplast Kraków

24.03.2019

godz. 11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów  - AZS UJK Kielce

Kolejna wygrana chłopców

W swoim kolejnym ligowym spotkaniu nasi „chłopcy” zmierzyli się z zespołem STK Nowy Sącz. W pierwszej kwarcie spotkania lepsi okazali się zawodnicy z Nowego Sącza, którzy zakończyli ją pięcio punktowym prowadzeniem. Kolejna kwarta była bardziej wyrównana, obydwa zespoły grały kosz za kosz, jednak na koniec pierwszej połowy, dzięki skutecznej grze naszych zawodników prowadzenie gości zmalało do zaledwie jednego punktu. Kluczowa dla nas okazała się trzecia odsłona meczu, w której rozbiliśmy obronę przeciwnika, wygrywając 22:14. W ostatniej kwarcie utrzymaliśmy wynik i ostatecznie wygraliśmy to spotkanie.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – STK Nowy Sącz – 64:53 – (8:13|22:18|22:14|12:8)
MUKS: Baziak 18, Kubaka 10, Gancarz 8, Bartkowski 8, Kocan 6, Krukar 5, Maziarz 4, Sikora 3, Badełek 2