Nadchodzące mecze

2 LM

14.12.2018 r.

godz.19.30  KK Polona Bytom MUKS 1811 Unia Tarnów  

 

juniorzy

16.12.2018 r.

godz.13.00 MKK MDK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów 


kadet A

16.12.2018 r.

godz. 12.00   KS Korona Kraków II - MUKS 1811 Unia Tarnów 

 

kadet B

12.12.2018r.

godz.18.00   MUKS 1811 Unia Tarnów - Korona Kraków


 młodzik

08.12.2018

godz.11.00  MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS UJK Kielce 


chłopcy

16.12.2018

godz.13.00 AZS UJK KIelce MUKS 1811 Unia Tarnów  



Najnowsze galerie

Seniorzy w finale

13.04 - 15.04.2018 w Hali Sportowo - Widowiskowej w Koszycach Wielkich odbył się Turniej Półfinałowy Szczebla Centralnego o wejście do II ligi koszykówki mężczyzn Najlepszą drużyną trzydniowych zmagań okazała się drużyna MUKS"1811" TARNÓW , która wygrała wszystkie mecze i awansowała do turnieju finałowego, drugie miejsce zajęła drużyna KS Rosa-Sport Radom, na trzecim miejscu uplasowała się AZS Politechnika Poznańska, czwarte miejsce zajęła drużyna AZS PWSTE Jarosław.

Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych meczach i zdobycze punktowe.

Królem strzelców został :
Jacek Sulowski (MUKS"1811" TARNÓW) - 96 PKT

DZIEŃ PIERWSZY - 13.04.2018

KS ROSA-SPORT RADOM – AZS PWSTE JAROSŁAW 81 : 87 ( 22:17 , 22:19, 15:29, 20:22 )

KS ROSA-SPORT RADOM: Kacper Wydra 5, Wojciech Kula 11, Michał Mochnacz 10, Kamil Waniewski 8, Błażej Sowa 12, Maksymilian Czapla 0, Hubert Strzelec 2, Patryk Kwandrans 10, Marcin Lewandowski 0, Arkadiusz Adamczyk 6, Patryk Lis 14, Maciej Paszkiewicz 3
Trener: Albert Siekiera. Asystent: Łukasz Jakóbczak

AZS PWSTE JAROSŁAW Łukasz Argasiński 13, Jakub Bartoszek 0, Bartłomiej Reichert 14, Grzegorz Lipiński 0, Michał Giża 15, Patryk Krzeptoń 0, Krystian Kuśmierz 7, Wiktor Bednarski 2, Kamil Suliba 4, Mateusz Bartman 6, Łukasz Krawiec 26 Trener: Tomasz Fortuna

MUKS"1811" TARNÓW – AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 81:73 ( 17:19, 20:14, 22:19, 22:21 )

MUKS"1811" TARNÓW : Sebastian Bogusz 4, Paweł Zaczkiewicz 6, Łukasz Kasperzec 14, Piotr Badełek 0, Błażej Niepsuj 0, Dominik Niemczura 5, Michał Skowron 3, Mateusz Piska 8, Dawid Łazarz 4, Jacek Sulowski 28, Dawid Szewczyk 6, Daniel Stawarski 3
Trener: Krzysztof Wawrzonek. Asystent: Dominik Niemczura

AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA : Jakub Bober 3, Oskar Waszczyk 0, Bartłomiej Kalka 13, Jakub Stefaniak 0, Maciej Mieczyński 0, Damian Litwin 12, Filip Lorencki 14, Filip Lenartowski 6, Konrad Sobczak 2, Jakub Rogulski 7, Michał Hejosz 16
Trener: Waldemar Mendel

DZIEŃ DRUGI - 14.04.2018

AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - AZS PWSTE JAROSŁAW 81 : 68 ( 22:19 , 21:16, 16:20, 22:13 )

AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA : Jakub Bober 14, Oskar Waszczyk 3, Bartłomiej Kalka 12, Jakub Stefaniak 0, Maciej Mieczyński 0, Damian Litwin 9, Filip Lorencki 6, Filip Lenartowski 8, Konrad Sobczak 5, Jakub Rogulski 16, Michał Hejosz 8

AZS PWSTE JAROSŁAW: Łukasz Argasiński 6, Jakub Bartoszek 0, Bartłomiej Reichert 17, Grzegorz Lipiński 2, Michał Giża 3, Patryk Krzeptoń 4, Krystian Kuśmierz 17, Wiktor Bednarski 0, Kamil Suliba 2, Mateusz Bartman 2, Łukasz Krawiec 14 Trener: Tomasz Fortuna

MUKS"1811" TARNÓW – KS ROSA-SPORT RADOM 106 : 91 ( 23:23, 33:18, 18:25, 32:25 )

MUKS"1811" TARNÓW : Sebastian Bogusz 0, Paweł Zaczkiewicz 1, Łukasz Kasperzec 12, Piotr Badełek 0, Błażej Niepsuj 0, Dominik Niemczura 7, Michał Skowron 9, Mateusz Piska 23, Dawid Łazarz 0, Jacek Sulowski 41, Daniel Stawarski 13

KS ROSA-SPORT RADOM: Kacper Wydra 5, Wojciech Kula 11, Michał Mochnacz 10, Kamil Waniewski 8, Błażej Sowa 12, Maksymilian Czapla 0, Hubert Strzelec 2, Patryk Kwandrans 10, Marcin Lewandowski 0, Arkadiusz Adamczyk 6, Patryk Lis 14, Maciej Paszkiewicz 3

DZIEŃ TRZECI - 15.04.2018

KS ROSA-SPORT RADOM - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 75 : 63 ( 17:20, 13:15, 23:16, 22:12 )

KS ROSA-SPORT RADOM: Kacper Wydra 2, Wojciech Kula 11, Michał Mochnacz 2, Kamil Waniewski 12, Błażej Sowa 12, Maksymilian Czapla 10, Hubert Strzelec 2, Patryk Kwandrans 12, Marcin Lewandowski 0, Arkadiusz Adamczyk 0, Patryk Lis 10, Maciej Paszkiewicz 2

AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA : Jakub Bober 0, Oskar Waszczyk 6, Bartłomiej Kalka 6, Jakub Stefaniak 0, Damian Litwin 5, Filip Lorencki 8, Filip Lenartowski 10, Konrad Sobczak 4, Jakub Rogulski 20, Michał Hejosz 4

AZS PWSTE JAROSŁAW – MUKS"1811" TARNÓW 82 : 88 ( 27:19, 16:15, 15:17, 19:26 ) dogrywka 5:11

AZS PWSTE JAROSŁAW: Łukasz Argasiński 3, Jakub Bartoszek 0, Bartłomiej Reichert 28, Grzegorz Lipiński 0 , Michał Giża 12, Patryk Krzeptoń 0, Krystian Kuśmierz 10, Wiktor Bednarski 1, Kamil Suliba 3, Mateusz Bartman 2, Łukasz Krawiec 23

MUKS"1811" TARNÓW : Sebastian Bogusz 0, Paweł Zaczkiewicz 6, Łukasz Kasperzec 14, Piotr Badełek 0, Błażej Niepsuj 0, Dominik Niemczura 14, Michał Skowron 12, Mateusz Piska 0, Dawid Łazarz 0, Jacek Sulowski 27, Daniel Stawarski 15

TABELA KOŃCOWA
MIEJSCE DRUZYNA MECZE PKT KOSZE
1. MUKS 1811 UNIA TARNÓW 3 6 275:246
2. KS ROSA-SPORT RADOM 3 4 247:256
3. AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 3 4 217:224
4. AZS PWSTE JAROSŁAW 3 4 237:250