Nadchodzące mecze

2 LM

koniec sezonu

 

juniorzy

koniec sezonu


kadeci A

koniec sezonu

 

kadeci B

koniec sezonu

 

młodzicy

koniec sezonu

 

chłopcy

koniec sezonu

 

 


Najnowsze galerie

Regis ponownie za mocny dla naszych juniorów

Sobotnie spotkanie juniorów MUKS 1811 Unii z STS Wikarem Nowy Sącz zostało przełożone, jednak nasi młodzi zawodnicy mimo to nie mieli okazji do odpoczynku. Korzystając z wolnego terminu tarnowianie awansem rozegrali bowiem spotkanie z Regisem Wieliczka. Niestety pojedynek ten okazał się pechowy dla naszych zawodników. Tuż przed meczem okazało się, że z powodu choroby nie będzie mógł zagrać Rafał Balasa, z kolei już w piątej minucie meczu przy wyniku 7:6 boisko z powodu kontuzji opuścić musiał Paweł Kryczyk. Od tego momentu w grę tarnowian wdało się dużo chaosu. Wykorzystali to koszykarze z Wieliczki, którzy kolejny fragment gry wygrali aż 15:6 obejmując bezpieczne prowadzenie. W drugiej kwarcie Regis nadal zdecydowanie przeważał powiększając prowadzenie. MUKS 1811 Unia wprawdzie odpowiadała punktami Miłosza Stawarza i Kamila Świętochowskiego, jednak do przerwy Regis prowadził już 61:30.

Nerwową grę tarnowianie opanowali dopiero w drugiej połowie, w efekcie czego gra się wyrównała. Dość wspomnieć, że trzecią i czwartą kwartę nasi zawodnicy nawet wygrali 38:37. W tym fragmencie gry skuteczni w ataku byli Sebastian Bogusz i Michał Stawarz, a dobrą zmianę dał Daniel Siedlik, jednak wszystko to było za mało, by odrobić straty z pierwszej połowy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 98:68 dla Regisu, który pewnie zmierza do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

 

MUKS 1811 Unia Tarnów - Regis Wieiczka 68:98 (14:26, 16:35, 19:18, 19:19)
Unia: Bogusz 16, Świętochowski 16, Stawarz Miłosz 15, Stawarz Michał 9, Siedlik 6, Kryczyk 4, Józefów 2, Świerz 0, Bator 0.