godz.11.00  AZS UJK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów

16.12.2018

godz.13.00 AZS UJK KIelce MUKS 1811 Unia Tarnów

Przegrana młodzików z Koroną

W ubiegłą niedzielę swoje kolejne spotkanie rozgrywali Nasi młodzicy a za rywala mieli drużynę Korony Kraków. Początek meczu był nerwowy i nieskuteczny ( 4 niecelne wolne na 5 wykonywanych ) w wykonaniu Naszego zespołu co zaowocowało prowadzeniem gospodarzy 6:2 a po 10 minutach na tablicy widniał wynik 19:14 dla Korony. Bardzo dobrze rozpoczął Nasz zespól drugą kwartę zdobywając 7 punktów z rzędu dzięki temu objął prowadzenie 21:20 a po 6 minutach gry na tablicy widniał wynik 31:23 dla Naszego zespołu a na przerwę drużyny schodziły przy 5 punktowym prowadzeniu Naszej drużyny ( 39:34). Pierwsze dwie minuty III kwarty to skuteczna gra Naszego zespołu który zdobywa 6 punktów pod rząd i wychodzi na prowadzenie 45:39, i niestety od tego momenty Nasza drużyna, zaczyna grać nieskutecznie w ataku popełniając łatwe straty i nie trafiając z łatwych pozycji a drużyna gospodarzy zaczyna grać skuteczniej w ataku w 7 minucie tej kwarty doprowadza do remisu po 48, a po chwili dzięki celnemu rzutowi za 3 punkty obejmuje prowadzenie, którego nie oddaje już do końca meczu. W czwartej, kwarcie Nasza drużyna nie jest już w stanie powstrzymać grającej na "fali" drużyny gospodarzy i ostatecznie przegrywa 60:83.

KS Korona Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów 83:60 ( 19:14, 15:25, 23:11, 26:10 )

MUKS: Michalski 8, Szumlański 6, Opioła 4, Barnaś 2, Podraza 3, Więckowski 4, Pyzik 2, Idziak 9, Dynda 8, Wróbel 2, Tyrka 12, Camara 0 .