3 LM

koniec sezonu

Seniorzy wygrywają w Limanowej

W rozegranym awansem meczu Nasi seniorzy  zmierzyli się na wyjeździe z Limblachem Limanowa. .Pierwsze dwie kwarty miały wyrównany przebieg. W każdej z nich nieznacznie skuteczniejsi okazali się jednak Nasi zawodnicy, którzy do przerwy prowadzili różnicą pięciu punktów (46-41).W trzeciej kwarcie  na boisku zdecydowanie przeważali natomiast gospodarze. Zespół z Limanowej zdobył w tym okresie niemal dwa razy więcej punktów od MUKS Unii i po trzydziestu minutach wygrywał 73-63. Gospodarze byli więc na najlepszej drodze do powtórzenia sukcesu z pierwszego w tym sezonie meczu obu drużyn, w którym w listopadzie wygrali w Tarnowie 89-72.Końcowe dziesięć minut to lepsza gra Naszej drużyny, która wygrywa ostatnia kwartę 28:10 a całe spotkanie 91:83. K

MKS Limblach Limanowa - MUKS 1811 Unia Tarnów 91-83 (21-20, 25-21, 17-32, 28-10)

MUKS : Szewczyk 26, Sulowski 25, Niemczura 15, Piska 8, Zaczkiewicz 8, Badełek 4, Bogusz 3, Skowron 2, Kozdroń 0, Łazarz 0, Niepsuj 0, Półtorak 0.