27.10.2018r.

godz.15.30  MUKS 1811 Unia Tarnów  - UKS Regis Wieliczka

zaczynamy wkrótce

Wygrana chłopców w Limanowej

W dniu dzisiejszym Nasza najmłodsza drużyna rozgrywała swój kolejny mecz w Limanowej. Gospodarze prowadzili w meczu 4:2 i było to ich jedyne prowadzenie w meczu. Po dziesięciu minutach gry na tablicy widniał wynik 25:15. W drugiej kwarcie to poprawna gra przez pierwsze 6 minut, gdzie Nasza drużyna powiększyła przewagę do 17 punktów ( 36:19 ), i fatalne 4 minuty tej kwarty dzięki czemu gospodarze zmniejszają stratę do 11 punktów ( 37:26 ) po 20 minutach gry. Druga połowa to już lepsza gra w wykonaniu Naszej drużyny, która systematycznie powiększała przewagę i ostatecznie zwyciężyła 73:36.

MKS Bank Spółdzielczy Limanowa - MUKS 1811 Unia Tarnów 36 : 73 (15:25, 11:12, 4:21, 6:15)
MUKS: Gancarz 2, Kocan 0, Opioła 14, Kowal 0, Gołąb 4, Skrzypek 8, Banach 6, Wróbel 10, Sereda 2, Styrkowiec 9, Michalski 14, Łuszcz 4