turniej półfinałowy U 16  Mińsk Mazowiecki

turniej ćwierćfinałowy U 14 Sieraków

21.04.2018

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów  - UKS Regis Wieliczka

Druga przegrana chłopców w Wieliczce

W niedzielę w  Wieliczce Nasza drużyna rozgrywała zaległe spotkanie drużną UKS Regis Wieliczka. Mecz był bardzo zacięty od samego początku mimo niezłej gry w obronie i dzięki temu wyprowadzonym szybkim atakom nasza drużyna po 20 minutach prowadziła 35:24. Druga połowa do lepsza gra gospodarzy w ataku dzięki czemu po 30 minutach zmniejszają stratę do Naszego zespołu do 7 punktów ( 45:38 ). Cztery pierwsze minuty ostatniej kwarty to 9 punktów z rzędu gospodarzy, którzy obejmują prowadzenie 47 :45, po chwili Nasz zespół wyrównuje ( 47:47 ), jednak nieskuteczna gra w końcówce meczu powoduje, że po 40 minutach to gospodarze cieszą się z wygranej 64:52 a Nasz zespół ponosi drugą porażkę i po pierwszej rundzie rozgrywek zajmuje 3 miejsce w tabeli.

UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów 64:52 ( 11:17, 13:18, 14:10, 26:7 )
MUKS: Gancarz 2, Tabor 0, Opioła 6, Baziak 4, Gołąb 6, Skrzypek 0, Banach 0, Wróbel 10, Sereda 0, Styrkowiec 6, Michalski 10, Łuszcz 8