3 LM

koniec sezonu

Kolejna lekcja od starszych....

W sobotę swój kolejnym mecz rozgrywała Nasza druga drużyna w kadecie B tym razem za przeciwnika miała drużynę KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków. Drużyna gospodarzy od samego początku meczu objęła prowadzenie i do przerwy systematycznie je powiększała, Nasza drużyna grała mało odważnie ze starszym rywalem i po 20 minutach na tablicy widniał wynik 68:44 dla gospodarzy. Drugie 20 minutach to lepsza gra Naszej drużyny która zagrała lepiej w ataku i zdobyła kilka łatwych punktów z szybkiego ataku. Cały mecz zakończył się zwycięstwem KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 114: 62

KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków - MUKS 1811 Unia II Tarnów 114:62 ( 36:12, 32:10, 33:22, 13:18 )

MUKS: Szumlański 11, Cholewa 2, Podraza 1, Więckowski 14, Baziak 2, Idziak G. 17, Idziak K. 2, Gołąb 2, Tyrka 7, Camara 4