godz.17.30 UKS Regis WieliczkaMUKS 1811 Unia  Tarnów

19.05.2018

godz.11.00  MUKS 1811 Unia  Tarnów - KS Korona II Kraków

Przegrana drugiej drużyny kadeta B w Gorlicach

W dniu wczorajszym Nasza druga drużyna kadeta B udała się do Gorlic na mecz z MKS Gorlice. Po wyrównanej pierwszej kwarcie wygranej przez gospodarzy 20:14, gdzie jeszcze w 7 minucie widniał wynik 11:10 dla MUKS-u. W drugich 10 minutach nieskuteczna gra Naszego zespołu w ataku i proste błędy w obronie spowodowały, że po 20 minutach MKS Gorlice prowadził 43:18. Druga połowa to lepsza gra Naszej drużyny, która podjęła walkę ze starszym rywalem co zaowocowało wygraną trzecią kwartą 22:16 i zmniejszeniem przewagi gospodarzy do 19 punktów ( 59:40 ). Dobry początek czwartej kwarty w wykonaniu MUKS-u po 5 minutach gry spowodował zmniejszeniem strat do zaledwie 13 punktów ( 62: 49 ), jednak w końcowych fragmentach meczu drużyna gospodarzy zagrała skutecznej i ostatecznie wygrała 75:51.

MKS Gorlice - MUKS 1811 Unia Tarnów 75:51 ( 20:14, 23:4, 16:22, 16:11 )
MUKS: Szumlański 13, Opioła 3, Cholewa 0, Baziak 2, Podraza 12, Gołąb 0, Skrzypek 0, Idziak G. 8, Dydyński 0, Wróbel 0, Styrkowiec 4, Michalski 9