turniej półfinałowy U 16  Mińsk Mazowiecki

turniej ćwierćfinałowy U 14 Sieraków

21.04.2018

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów  - UKS Regis Wieliczka

Wygrana i przegrana Kadetów A

Kolejny ciężki weekend mają za sobą kadeci MUKSu. W sobotę podejmowali na własnym parkiecie zespół UKS „REGIS” Wieliczka. Spotkanie od samego początku dostarczyło wielu emocji, za sprawą zaciekłej walki oraz twardej gry w obronie obydwóch zespołów. W pierwszej połowie spotkania minimalnie skuteczniejsi okazali się zawodnicy z Wieliczki, którzy w przerwie schodzili do szatni z 3 punktowym prowadzeniem. Pozostała część meczu, aż do samego końca toczyła się na granicy remisu. Bardzo dobrze grające zespoły, nie ustępowały sobie pola, co w efekcie doprowadziło do bardzo emocjonującej końcówki. Ostatecznie drużyna gości wywalczyła sobie zwycięstwo kończąc spotkanie wynikiem 78:72.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – UKS „REGIS” Wieliczka – 72:78 – (11:17|26:17|19:21|16:23)
MUKS: Moskal 16, Schabowski 15, Tryba 12, Kras 11, Banak 11, Kloch 3, Pochroń 2, Sowa 2

Po sobotnim bardzo zaciętym meczu z Regisem Nasi zawodnicy nie mieli za dużo czasu na odpoczynek, ponieważ już z samego rana w niedzielę wyjechali na swój kolejny mecz tym razem do Oświęcimia. Od samego początku meczu Nasz zespół wypracował sobie przewagę wygrywając pierwszą kwartę 29-9. W następnych kwartach systematycznie powiększał swoją przewagę i ostatecznie odniósł zasłużone zwycięstwo 47 : 108

UKS Kadet Oświęcim 47 : 108 (9:29, 7:26, 18:25, 13:28)

MUKS:Tryba 19, Moskal 16, Banak 14, Schabowski 14, Kras 13, Kloch 11, Pochroń 9, Knapik 5, Idziak 3, Sowa 2, Machala 2, Maniawski