godz.16.00  KS Start Meble Dobrodzień - MUKS 1811 Unia Tarnów

20.10.2018r.

godz.12.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

zaczynamy wkrótce

Przegrana seniorów z Limanową

Drugą z rzędu w rozgrywkach 3 LM w dniu dzisiejszym ponieśli Nasi seniorzy, którzy ulegli drużynie MKS Limblach Limanowa. Mecz rozpoczął się od Naszego prowadzenia 2:0 i było to jedyne prowadzenie w dniu dzisiejszym Naszej drużyny, dzięki celnym 5 trójką po pierwszych 10 minutach Limanowa prowadziła 21:6. W drugich 10 minutach Nasz zespół mozolnie zaczął odrabiać straty i po 7 minutach gry w tej części zmniejsza straty do 6 punktów ( 23:29 ), ale goście nie pozwalają zmniejszyć dystansu i na przerwę schodzą prowadząc 38:29. W trzeciej kwarcie na parkiecie w dalszym ciągu trwa ostra walka na boisku dzięki czemu po 30 minutach znów zmniejszamy przewagę do 6 punktów 51:57. W ostatniej kwarcie w pierwszych dwóch minutach zmniejszamy straty do zaledwie 4 punktów ( 55:59 ), niestety w kolejnych 4 minutach goście zdobywają 14 punktów tracąc zaledwie 4 punkty ( 59:73 ), i już nie stać w dniu dzisiejszym Naszej drużyny na zniwelowanie strat i po 40 minutach gry na tablicy widnieje wynik 89:72 dla drużyny MKS Limblach Limanowa.

MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Limblach Limanowa 72 : 89 (6:21, 23:17, 22:19, 21:32)

MUKS: Bogusz 2, Zaczkiewicz Paweł 11, Badełek 0, Niepsuj 5, Sulowski 26, Niemczura 8, //Łazarz 4, Szewczyk 8, Skowron 8