godz.11.00  AZS UJK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów

16.12.2018

godz.13.00 AZS UJK KIelce MUKS 1811 Unia Tarnów

Wysoka wygrana Kadetów A w Kielcach

Kolejny swój mecz w dniu dzisiejszym w Kielcach rozegrali Nasi kadeci A w Kielcach z tamtejszą drużyną MDK MKK.Od początku spotkania Nasi zawodnicy narzucili swój styl gry i po pierwszych 10 minutach prowadzili 42:11. Kolejne kwarty to sukcesywne powiększanie przewagi nad przeciwnikiem i po 40 minutach na tablicy widniał wynik 157:52 dla Naszego zespołu. A za tydzień w sobotę czeka Naszą drużynę bardzo ważne zaległe spotkanie z UKS Regis Wieliczka, którego początek o godz.10.00 w hali MDS serdecznie już dziś na nie zapraszamy.

MKK MDK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów 52 : 157
(11:42|12:38|13:37|16:40)
MUKS: Banak 26, Kloch 24, Tryba 24, Idziak 21, Pochroń 19, Nowak 19 (4x3), Kras 17, Schabowski 7pkt (1x3).