turniej półfinałowy U 16  Mińsk Mazowiecki

turniej ćwierćfinałowy U 14 Sieraków

21.04.2018

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów  - UKS Regis Wieliczka

Seniorzy wygrywają po raz 4

Kolejny swój mecz nasi seniorzy podobnie jak młodsi koledzy rozgrywali w Gorlicach, w przeciwieństwie do młodszych kolegów początek meczu należał do gospodarzy, którzy po 10 minutach prowadzili 26:17. Dzięki lepszej grze w obronie i skuteczniejszej w ataku w drugich 10 minutach seniorzy wygrali tą część spotkania 24:8 i do przerwy prowadzili 41: 34. Po przerwie w III kwarcie na boisku panowała zacięta walka , która zakończyła się 1 punktowym naszym prowadzenie 22:21.Ostatnie 10 minut do mądra gra naszej drużyny, która powiększała przewagę i ostatecznie wygrała całe spotkanie 86:68, warto zaznaczyć że Jacek Sulowski zdobył w meczu aż 40 punktów.

MKS Gorlice -MUKS 1811 68 : 86 (26:17|8:24|21:22|13:23)

MUKS: Bogusz 0, Zaczkiewicz 8, Miczek 2, Niepsuj 2, Niemczura 17, Kozdroń 0, Łazarz 2, Sulowski 40, Badełek 2, Skowron 13