godz.11.00  AZS UJK Kielce - MUKS 1811 Unia Tarnów

16.12.2018

godz.13.00 AZS UJK KIelce MUKS 1811 Unia Tarnów

Wygrana z Cracovią

Bez większych problemów uporali się w dniu dzisiejszym nasi kadeci z drużyną Cracovii ( która składa się z chłopców z rocznika 2003 ). Początek to bardzo dobra gra naszej drużyny , która przez 7 pierwszych minut nie pozwoliła gościom na zdobycie żadnego punktu a sami zdobyli ich 22, kolejne minuty to systematyczne powiększanie przewagi punktowej i do przerwy wysokie prowadzenie 53:13. W drugiej połowie gry obraz gry nie uległ zmianie i mecz zakończył się wysoką wygraną naszej drużyny 92:39, która gdyby nie słabsza skuteczność po przerwie MUKS -u mogła by być jeszcze wyższa. Kolejne mecze naszej drużyny z Wisłą w Tarnowie, w Gorlicach i u siebie z Regisem przyniosą odpowiedź co do dyspozycji naszej drużyny.

MUKS 1811 Unia Tarnów - KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 92 : 39 (32:4|21:9|19:7|20:19)

MUKS: Kras 30, Schabowski 16, Boduch 2, Pochroń 4, Machala 3, Ciesielski 6, Kloch 9, Knapik 5, Banak 17, Maniawski 0, Sowa 0