Nadchodzące mecze

3 LM

koniec sezonu

 

kadet A

koniec sezonu

 

kadet B

koniec sezonu


 młodzik

koniec sezonu


chłopcy

koniec sezonu


Najnowsze galerie

Memoriał Michała Smętka chłopców z rocznika 2003 już za nami

Zakończył się IX Memoriał Michała Smętka w koszykówce chłopców - kadet "B". Najlepszą drużyną dwudniowych zmagań okazała się drużyna MKS GRÓJEC, która wygrała wszystkie mecze w Memoriale, drugie miejsce zajęła drużyna MUKS"1811" UNIA TARNÓW z jedną przegraną, na trzecim miejscu uplasowała się UKS SP 27 KATOWICE z dwiema przegrani, czwarte miejsce zajęła drużyna SKS START ŁÓDŹ, a piąte STK NOWY SĄCZ.

Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych meczach i zdobycze punktowe.

Królem strzelców został :
Trześniewski Jakub ( MKS GRÓJEC ) - 112 PKT

DZIEŃ I

STK NOWY SĄCZ – UKS SP 27 KATOWICE 45 : 59 ( 15:20 , 8:13, 7:10, 15:16 )
STK NOWY SĄCZ : Skrzypiec 6, Czop J. 4, Kosal 0, Liśkiewicz 12, Sommer 0, Kossowski 4, Frojdenfal 7, Czop B. 0, Szachowski 2, Ruchała M. 5, Ruchała J. 5
Trener: Sommer Łukasz

UKS SP 27 KATOWICE: Korus 2, Październy 5, Sosgórnik 6, Świerczyński 0, Nicpoń 8, Kempa 9, Wójcik 6, Bebłot 11, Osowicki 7, Pozczyk 5
Trener: Paweł Wołk-Jankowski

MUKS 1811 UNIA TARNÓW – MKS GRÓJEC 60:81 ( 8:19, 12:19, 26:25, 14:18 )

MKS GRÓJEC: Rusin 4, Musiałowski 0, Poradzki 0, Pękacki 2, Krakowiak 10, Trzesniewski 31, Kwieciński 0, Cania 2, kot 4, Górzyński 18, Kłosowski 0, Przybytniak 10
Trener: Mirosław Andrychowicz

MUKS 1811 UNIA TARNÓW: Tyborowicz 6, Boduch 4, Machala 6, Szatko Wiktor 18, Ciesielski 4, Szatko Wojciech 12, Jagoda 0, Knapik 6, Sowa 2, Łazarz 0, Maniawski 2, Plebanek 0
Trener: Michał Skowron

SKS START ŁÓDŹ - STK NOWY SĄCZ 100:65 ( 20:16, 29:13, 22:16, 29:20 )

SKS START ŁÓDŹ : Barański 5, Bartczak 4, Sowa 9, Tybulczuk 2, Łoniewski 4, Klimczak 6, Barański 13, Oleszczyk 5, Ziętkowski 19, Domżał 20, Kucner 6, Grzelak 7
Trener: Andrzej Walczyński

STK NOWY SĄCZ: Skrzypiec 8, Czop J. 0, Kosal 0, Liśkiewicz 19, Sommer 0, Kossowski 13, Frojdenfal 13, Czop B. 10, Szachowski 0, Ruchała M. 2, Ruchała J. 0

MKS GRÓJEC - UKS SP 27 KATOWICE 111:51 ( 25:11, 27:8, 23:17, 36:15 )

MKS GRÓJEC: Rusin 3, Musiałowski 3, Poradzki 0, Pękacki 2, Krakowiak 15, Trzesniewski 26, Kwieciński 2, Cania 18, Kot 9, Górzyński 21, Kłosowski 4, Przybytniak 8

UKS SP 27 KATOWICE: Korus 4, Październy 4, Sosgórnik 2, Świerczyński 2, Nicpoń 14, Kempa 2, Wójcik 6, Bebłot 6, Osowicki 5, Pozczyk 6

MUKS 1811 UNIA TARNÓW - SKS START ŁÓDŹ 95:50 ( 20:17, 24:12, 28:6, 23:15 )

MUKS 1811 UNIA TARNÓW: Tyborowicz 12, Boduch 7, Machala 8, Szatko Wiktor- kontuzja, Ciesielski 18, Szatko Wojciech-kontuzja, Kozub 2, Knapik 12, Sowa 7, Łazarz 11, Maniawski 16, Plebanek 2

SKS START ŁÓDŹ : Barański 5, Bartczak 2, Sowa 6, Tybulczuk 0, Łoniewski 0, Klimczak 6, Barański 11, Oleszczyk 6, Ziętkowski 8, Domżał 6, Kucner 0, Grzelak 2, Jaros 3

DZIEŃ DRUGI

SKS START ŁÓDŹ - MKS GRÓJEC 47:76 ( 16:18, 8:16, 8:20, 15:22 )

SKS START ŁÓDŹ : Barański 2, Bartczak 4, Sowa 5, Tybulczuk 0, Łoniewski 0, Klimczak 5, Barański 4, Oleszczyk 9, Ziętkowski 4, Domżał 8, Kucner 0, Grzelak 4, Jaros 2

MKS GRÓJEC: Rusin 0, Musiałowski 0, Poradzki 0, Pękacki 2, Krakowiak 6, Trzesniewski 29, Kwieciński 0, Cania 11, Kot 10, Górzyński 9, Kłosowski 0, Przybytniak 9

MUKS 1811 UNIA TARNÓW - UKS SP 27 KATOWICE 83:64 ( 10:28, 13:16, 11:21, 6:23 )

MUKS 1811 UNIA TARNÓW: Tyborowicz 8, Boduch 9, Machala 14, Szatko Wiktor- kontuzja, Ciesielski 18, Szatko Wojciech-kontuzja, Kozub 0, Knapik 15, Sowa 11, Łazarz 4, Maniawski 2, Plebanek 0, Jagoda 2

UKS SP 27 KATOWICE: Korus 0, Październy 0, Sosgórnik 0, Świerczyński 0, Nicpoń 8, Kempa 6, Wójcik 8, Bebłot 26, Osowicki 12, Pozczyk 4

MKS GRÓJEC - STK NOWY SĄCZ 104:46 ( 21:16, 32:8, 18:12, 33:10 )

MKS GRÓJEC: Rusin 0, Musiałowski 0, Poradzki 0, Pękacki 2, Krakowiak 6, Trzesniewski 29, Kwieciński 0, Cania 11, Kot 10, Górzyński 9, Kłosowski 0, Przybytniak 9

STK NOWY SĄCZ: Skrzypiec 8, Czop J. 0, Kosal 0, Liśkiewicz 19, Sommer 0, Kossowski 13, Frojdenfal 13, Czop B. 10, Szachowski 0, Ruchała M. 2, Ruchała J. 0

UKS SP 27 KATOWICE - SKS START ŁÓDŹ 75:71 ( 11:11, 15:23, 20:17, 17:12 dogrywka 12:8 )

UKS SP 27 KATOWICE: Korus 4, Październy 4, Sosgórnik 0, Świerczyński 0, Nicpoń 5, Kempa 5, Wójcik 13, Bebłot 16, Osowicki 21, Pozczyk 7

SKS START ŁÓDŹ : Barański 0, Bartczak 1, Sowa 17, Tybulczuk 0, Łoniewski 0, Klimczak 15, Barański 5, Oleszczyk 6, Ziętkowski 7, Domżał 14, Kucner 0, Grzelak 4, Jaros 6

MUKS 1811 UNIA TARNÓW - STK NOWY SĄCZ ( 22:8, 22:9, 18:18, 26:16 )

MUKS 1811 UNIA TARNÓW: Tyborowicz 6, Boduch 5, Machala 15, Szatko Wiktor- kontuzja, Ciesielski 12, Szatko Wojciech-kontuzja, Kozub 2, Knapik 4, Sowa 24, Łazarz 0, Maniawski 11, Plebanek 0, Jagoda 9

STK NOWY SĄCZ: Skrzypiec 5, Czop J. 0, Kosal 0, Liśkiewicz 18, Sommer 0, Kossowski 7, Frojdenfal 13, Czop B. 4, Szachowski 3, Ruchała M. 0, Ruchała J. 3

MVP TURNIEJU
1. CIESIELKI MIKOŁAJ - MUKS 1811 UNIA TARNÓW
2. OLESZCZYK MICHAŁ - SKS START ŁÓDŹ
3. TRZEŚNIEWSKI JAKUB - MKS GRÓJEC
4. BEBŁOT FRANCISZEK - UKS SP 27 KATOWICE
5. KACPER LIŚKIEWICZ - STK NOWY SĄCZ

TABELA KOŃCOWA

MIEJSCE DRUZYNA MECZE PKT KOSZE
1 MKS GRÓJEC 4 8 370:205
2 MUKS 1811 4 7 327:247
3 UKS SP 27 KATOWICE 4 6 249:310
4 SKS START ŁÓDŹ 4 5 268:311
5 STK NOWY SĄCZ 4 4 209:341

ZESPOŁY W IX MEMORIALE MICHAŁA SMĘTKA - KADET "B" - ROCZNIK 2003 I MŁODSI

1. MKS GRÓJEC 4 zw / 0 p
2. MUKS 1811 UNIA TARNÓW 3 zw / 1 p
3. UKS SP 27 KATOWICE 2 zw / 2 p
4. SKS START ŁÓDŹ 1 zw / 3 p
5. STK NOWY SĄCZ 0 zw / 5 p