godz.10.00 UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów

18.11.2018

godz.10.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

MKK/MDK Kielce za mocne dla naszej drugiej drużyny kadetów

W  niedzielę kadeci MUKS 1811 Unii II Tarnów podejmowali we własnej hali MKK/MDK Kielce. Niestety tarnowianie tego pojedynku nie będą miło wspominać. Już pierwsza kwarta pokazała, że młodzi podopieczni trenera Dominika Niemczury nie będą mieć w tym spotkaniu zbyt wiele do powiedzenia. Tarnowianie pierwsze punkty zdobyli bowiem dopiero w dziesiątej minucie meczu przy rezultacie 27:0 dla gości. W drugiej części spotkania nadal to kielczanie dyktowali warunki gry prowadząc w 6 minucie tej kwarty aż 40:1. Dopiero od tego momentu MUKS 1811 Unia II zaczęła grać zdecydowanie lepiej w ataku, jednak pierwsza połowa i tak zakończyła się wysoką wygrana gości 51:7.

Po zmianie stron mecz miał już zdecydowanie bardziej wyrównany przebieg. Wprawdzie MKK/MDK cały czas powiększało przewagę, jednak tarnowianie dzięki skuteczniejszej grze w ataku starali się nawiązać walkę z faworyzowanymi rywalami. W naszej drużynie wyróżniał się szczególnie Piotr Niedzielski, który w całym spotkaniu uzyskał dwucyfrową zdobycz punktową. Ostatecznie MUKS 1811 Unia II Tarów przegrała 31:97 doznając szóstej porażki w obecnym sezonie.

MUKS 1811 Unia II Tarnów – MKK/MDK Kielce 31:97 (1:27, 6:24, 12:21, 12:25)

Unia: Niedzielski 10, Mikulski 6, Kozdroń 6, Myszka 5, Jewuła K. 3, Majchrzak 1, Nowak 0, Babiarz 0, Jewuła P. 0, Ślaski 0.