MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

30.09.2017

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - MKK MDK Kielce

Wygrana i przegrana w Stalowej Woli

W sobotę drużyna chłopców z rocznika 2004 pojechała do Stalowej Woli rozegrać dwa sparingi z drużyną "Kuźni" i drużyną Niedźwiadki Hensfort Przemyśl. W pierwszym meczu nasza drużyna zmierzyła się gospodarzem po wyrównanym początku meczu po pierwszych 10 minutach gry na tablicy widniał wynik 17:16 dla rywali.druga kwarta to skuteczniejsza gra MUKS-u i wygrana w tej kwarcie 16:25. Po przerwie na parkiecie panowała wyrównana gra i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 73:60 dla naszej drużyny.

CSM "Kuźnia" Stalowa Wola - MUKS 1811 Unia Tarnów 60:73 ( 17:16, 16:25, 16:15, 14:17 )

MUKS: Sikora 0, Camara 0, Szumlański 9, Olenicz 3, Opioła 2, Cholewa 0, Tyrka 15, Podraza 2, Więckowski 9, Pyzik 2, Idziak Grzegorz 20, Grzegórzko 0, Nazaruk 0, Idziak Krzysztof 4, Michalski 4.

Zaraz po pierwszym meczu nasza drużyna rozgrywała spotkanie z drużyną Niedźwiadki Hensfort Przemyśl, która jest jedną z lepszych ekip w tym roczniku w Polsce. Od początku meczu Niedźwiadki grały bardzo mocno w obronie co przyniosło skutek w wysokim prowadzeniu bo 10 minutach na tablicy widniał wynik 20:5 dla rywali. W kolejnych kwartach Niedźwiadki powiększały przewagę i ostatecznie wygrały 96:34, była to napewno dobra lekcja koszykówki dla naszej drużyny.

Niedźwiadki Hensfort Przemyśl - MUKS 1811 Unia Tarnów 96:34 ( 20:5, 30:10, 24:11, 22:8 )

MUKS: Szumlański 2, Olenicz 0, Opioła 5, Cholewa 0, Tyrka 4, Podraza 6, Więckowski 15, Pyzik 0, Idziak Krzysztof 0, Idziak Grzegorz 0, Grzegórzko 0, Camara 2, Nazaruk 0, Michalski 0, Sikora 0.