godz.18.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - UKS Regis Wieliczka

24.02.2019

godz. 10.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - TS Wisła Kraków

Przegranaa chłopców w Krakowie

Nie zaliczą do udanych dzisiejszego wyjazdu do Krakowa nasi zawodnicy grający w kategorii chłopców. Po 20 minutach gry na tablicy widniał wynik 46:42 dla naszej drużyny. O losach pojedynku w głównej mierze zadecydowała słaba gra naszej drużyny po przerwie a w szczególności w 3 kwarcie, której początek to wynik 9:0 dla gospodarzy w dalszej części MUKS odrabia straty ale znów fatalnie rozegrana końcówka tej części przegrana 8:0 i po 30 minutach na tablicy widniał wynik 68:62 dla Radwana. W ostatniej kwarcie mimo prób nie udało się odwrócić naszej drużynie losów spotkania i ostatecznie mecz zakończył się wygraną gospodarzy 90:78. Oby ta przegrana podziałała na naszych zawodników jak "zimny prysznic" i zmobilizowała ich do lepszej pracy na treningach.

Radwan Sport Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów 90 : 78 (25:22|17:24|26:16|22:16)
MUKS: Szumlański 25, Olenicz 0, Grzegórzko 0, Linard 0, Tyrka 15, Więckowski 11, Pyzik 4, Idziak Grzegorz 20, Dydyński 0, Idziak Krzysztof 0, Cholewa 0