Wygrana z Wisłą

Kolejnym przeciwnikiem naszej najmłodszej drużyny w ligowych rozgrywkach był dzisiaj zespół TS „WISŁA” Karków. Krakowianie już od samego początku dali do zrozumienia, że nie będą łatwym przeciwnikiem w tym meczu, prezentując mocną i twardą grę defensywną. Jednak pomimo trudnej do przejścia linii obrony Wisły, to nasza drużyna na koniec pierwszej kwarty cieszyła się 7 punktowym prowadzeniem. W drugiej kwarcie skuteczniejsi okazali się krakowianie zmniejszając nasze prowadzenie do zaledwie 3 punktów. Trzecia część spotkania to ponownie skuteczna i poukładana gra naszego zespołu, którą zakończyliśmy 13 punktowym prowadzeniem. Wydawało się, że ostatnią kwartę dogramy bez większych niespodzianek, jednak krakowianie ponownie złapali wiatr w żagle i nasze prowadzenie stopniowo zaczęło maleć. Na trzy minuty przed końcem spotkania nasza przewaga z 13 punktów spadła na jedynie 6. Niepotrzebne straty i niecelne rzuty spowodowały, że na boisku zaczęło się robić nerwowo. Ostatecznie nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i twardą obroną na dwie minuty przed końcem zatrzymała impet krakowian, co pozwoliło im odnieść kolejne zwycięstwo w lidze. Mecz zakończył się wynikiem 62:52.