Wawelskie smoki górą

Przed ciężkim zadaniem stanęli dzisiaj nasi młodzicy. Na własnym parkiecie rywalizowali z zespołem TS Wisła Kraków, który do tej pory nie odniósł żadnej porażki w lidze. Początek spotkania zagraliśmy bardzo dobrze, nie ustępując kroku przeciwnikowi, jednak mimo wszystko pierwszą kwartę przegraliśmy 7 punktami. Kluczowa w tym spotkaniu okazała się kolejna kwarta, w której to krakowianie wypracowali sobie 30 punktową przewagę. Niestety w dalszej części spotkania nasza drużyna nie była w stanie odrobić tak wysokiej straty. Duża ilość błędów i niska skuteczność w ataku, spowodowały, że przeciwnik bez większego problemu kontrolował przebieg gry i zakończył mecz wynikiem 97:40.