MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

18.11.2017 r.

godz. 14.00   MKS Bank Spółdzielczy Limanowa - MUKS 1811 Unia Tarnów

Ważna wygrana młodzików w Krakowie

Bardzo ważną wygraną przywieźli dzisiaj z Krakowa nasi młodzicy, którzy pokonali drużynę Cracovii, a do tego wygrali większą różnicą punktową niż przegrali w pierwszym meczu rozegranym u siebie . Nasza drużyna rozegrała dobre dzisiaj trzy pierwsze kwarty meczu zarówno w obronie jak i ataku, w których wypracowała sobie 23 punktową przewagę. Czwarta kwarty słabsza wykonaniu podopiecznych trenera M.Skowrona przegra 9:22, ale po syrenie kończącej mecz to nasza drużyna cieszyła się z wygranej 66:56.

KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów 56 : 66 (14:22|12:18|8:17|22:9)
MUKS: Łazarz 5, Machala 2, Walnik 6, Bukowiec 13, Tyborowicz 12, Plebanek 3, Szatko Wo. 5, Idziak 4, Sowa 16, Knapik 0 , Boduch 0, Sztko Wi.